Šo Zodiaka zīmju pārstāves ir dzimušas raganas – vai tu esi sarakstā?

Astrologi apgalvo, ka visas sievietes ir nedaudz raganas, un es par to nestrīdēšos. Šīm 3 Zodiaka zīmju sievietēm jau no dzimšanas ir dāvātas raganu spējas. Mīļās dāmas, izmantojiet tās apdomīgi! 

Katrā no mums mīt nedaudz ļaunuma, bet ar sievietēm nav vērts strīdēties – jo īpaši ar šīm dāmām. Viņas dusmu vadītas var neapdomīgi izmantot sev dāvātās spējas.

3. vieta LAUVA

Raganu karalienes. Dažreiz pietiek ar vienu viņu skatienu, laicilvēki apkārt uzreiz nomierinātos un apklustu. Ieteiktu jums viņas nekaitināt un nekādā gadījumā nemelot, jo tas negatīvi ietekmēs tikai jūs.

Kad viņa ir dusmīga, viņa ir spējīga ļaunumu dāvāt visiem apkārt esošajiem cilvēkiem, bet, kad viņa ir labā noskaņojumā, viņa var dāvāt pozitīvu attieksmi citiem. Kā? Maģija, draugi!

Lasi vēl: «Precīzākais horoskops» Lietas, ko par savu Zodiaka zīmi tu vēl nezināji!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kuras vēl sievietes no dzimšanas ir raganas!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Skolnieciņš

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close