Ja nemitīgi domājat par to, kas jums nepatīk, tas piepildīsies – šim jāpievērš uzmanība!

1

Šajā pasaulē jums nav dotas tiesības mainīt visu tā, kā pašiem gribētos. Visam jāpieiet kā muzejā izliktiem eksponātiem – jums nākas tos aplūkot un pieņemt pat tad, ja tie galīgi nepatīk.

Iespējams, jums pat galvā neienāks lūgt, lai darbinieki šos eksponātus tādēļ aiznestu prom. Pāri jūsu dzīvei valda svārsts, kura kustību pašu ietekmēt nevarat, bet varat ietekmēt tā kustības virzienu. Līdzko būsiet apraduši ar to, ka šis svārsts jūsu dzīvē ir un jums nav iespējams no tā aiziet vai nepakļauties tā kustībai, dzīvē būs iespējams visu nokārtot pa savam.

Jums jācenšas to pieņemt un saprast, ka dusmošanās un jebkāda tā kustības ietekmēšana tikai pasliktina svārsta virzību sliktā mērķa virzienā. Līdzko jūs veltāt negatīvajai enerģijai savu laiku un pūles, tā tikai paliek aizvien stiprāka.

Lasi vēl: Vērtīgas receptes dvēseles mieram un mīlestībai, ko pašai sev pagatavot

Šķir lapu tālāk, lai lasītu vēl!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close