Ja pamasēsi plaukstas resnāko daļu, nespēsi noticēt pozitīvajam efektam! (Īpaši iesakām diabētiķiem)

Diabēts ir veselības stāvoklis, kas liek pacelties cukura līmenim organismā. Ir divi diabēta tipi: I tipa diabēts (kad organisma imūnsistēma iznīcina šūnas, kas ir atbildīgas par insulīna ražošanu) un II tipa diabēts (kad organisms vairs nav spējīgs saražot nepieciešamo insulīnu vai arī šūnas vairs nereaģē uz insulīnu).

Visbiežāk šī slimība izraisa neiropātiskas sāpes. Laika gaitā diabēts var radīt nervu bojājumus, izraisot tādus simptomus kā nejutību, tirpšanu un sāpes kājās, pēdās, rokās un plaukstās. 60-70% diabēta slimnieku piedzīvo šādas sāpes, kas nereti ir ļoti biedējošas.

Tomēr izrādās, ka mēs diabētiķiem varam nodot labas ziņas. Balstoties uz 2014. gada pētījumu, refleksoloģija var būt efektīva terapija, kas palīdz atbrīvoties no diabēta radītām sāpēm.

Modernā refleksoloģija iesaka veikt dažas vienkāršas procedūras ar pēdām un plaukstām.

Ja vēlies atbrīvoties no sāpēm pēdās, ar īkšķi uzspied K6 punktam, kurš atrodas attēlā norādītajā vietā:

Lasi vēl: Akupresūras punkts starp krūtīm – piespied to un pavisam viegli atbrīvojies no stresa

Attēlu rezultāti vaicājumam “K6 point”

Ja vēlies atbrīvoties no tirpšanas sajūtas augšējās ekstremitātes, spaidi punktu resnākajā plaukstas daļā:

Refleksoloģija palīdz regulēt glikozes līmeni asinīs, stimulējot muskuļu šūnas, aizkuņģa dziedzeri, aknas, zarnas un kuņģi – viss, kas ir saistīts ar glikozes līmeni un ogļhidrātu vielmaiņu.

Avots: heavyweight.life


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close