Jauna frizūra – jauns liktenis: kāpēc jauna matu frizūra maina dzīvi

Kad mūsu dzīvē notiek kaut kas jauns un ir kādas izmaiņas, tas vienmēr ir labi. Ja vēlaties mainīt savu dzīvi, jums vajadzētu strādāt pie sava tēla. Eksperti paskaidroja, kāpēc tas ir tik svarīgi.

Jauna frizūra – jaunas sajūtas

Kad jūs pat tikai apgriežat galus, tas jau labi ietekmē jūsu enerģiju, jo jūs jūtaties savādāk. Kad mēs veicam dažas izmaiņas izskatā, tas ievērojami paaugstina pašcieņu, kaut arī uz īsu laiku.

Ja darīsi ko radikāli jaunu, tas var pilnībā izmainīt tavu dzīvi, jo pat apkārtējie pamanīs, ka viņu priekšā ir cits cilvēks. Ja jums ir ļoti gari mati, varat nogriezt matus īsākus vai krāsot tos citā krāsā. Jaunas sajūtas jums būs garantētas. Dažreiz ir ļoti noderīgi veikt metamorfozes ar izskatu.

Jauna krāsa, kas atbilst jūsu mērķiem

Ja ļoti vēlies gūt panākumus darbā un biznesā, vari nokrāsot matus melnus. Zilie mati palielinās jūsu intelektuālo produktivitāti. Zaļgani mati palīdzēs palielināt fizisko spēku.

Lasi arī: Zvaigžņu zīmju pārstāvji, kuriem veiksies 2023. gada februārī

Kas attiecas uz mīlestības sfēru, tad tajā tev vairāk palīdzēs sarkanas vai rozā šķipsnas. Varat arī mēģināt balināt matus, jo baltā krāsa vienmēr ir saistīta ar socializāciju.

Kad ir labākais laiks jaunam matu griezumam vai matu krāsošanai?

Kad jūti, ka ir pienācis laiks pārmaiņām. Ja ir šaubas, tad nevajag skriet pie friziera vai stilista. Ja esat stingri nolēmis, ka vēlaties mainīt savu frizūru un savu dzīvi, tad jums ir jārīkojas. Nekādā gadījumā neveiciet jaunu frizūru un negrieziet matus, ja nevarat pilnībā izlemt, vai jums tas ir vajadzīgs vai nē.

Gadās, ka cilvēks dzīvo, gaidot brīnumu vai vienkārši gaidot kaut kādas pārmaiņas dzīvē. Šajā gadījumā jums arī jāveic jauns matu griezums vai jākrāso mati. Kā liecina novērojumi un aptaujas, daudzi cilvēki pēc friziera apmeklējuma patiešām jūt, ka viņu dzīve mainās. Ne velti viņi saka, ka iekšējās garīgās izmaiņas vienmēr ietekmē mūsu izskatu un, gluži pretēji, ārējās metamorfozes vienmēr ietekmē mūsu iekšējo stāvokli.

loading...

Leave a Comment