Jaunā māmiņa nakts vidū uz krogu sev līdzi atved zīdaini

6.augustā likumsargi aizturējuši kādu jauno māmiņu, kura nakts vidū uz krogu sev līdzi atvedusi zīdaini, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 03.36 RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti, kura uz vecpilsētas krogu atnākusi ar zīdaini. Jaunā māmiņa izklaides vietā lietojusi arī grādīgos dzērienus.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīta aprakstam atbilstoša sieviete ar bērnu ratiņiem. Jaunā māmiņa uzstājīgi skaidroja, ka atnākusi atpūsties un lietot alkoholu, kas viņasprāt nekādā veidā netraucējot zīdaiņa attīstībai.

Bērna mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,72 promiļu reibumā. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot zīdaini, konstatēja, ka gadu vecajam puisēnam hospitalizācija nav nepieciešama.

Lasi vēl: Pētījumi atklāj saistību starp sievietes izglītības līmeni un alkohola patēriņu. Rezultāti- negaidīti!

Pārrunu laikā noskaidrots, ka par bērnu rūpes līdz mātes atžirgšanas brīdim var uzņemties vectēvs. Noskaidrots sirmā kunga tālruņa numurs un puisēns nogādāts vectēva dzīvesvietā. Sastādīts lēmums par bērna nogādāšanu drošā vidē.

Savukārt bērna māte aizturēta un nogādāta dežūrdaļā lietvedības nodrošināšanai. Dežūrdaļas telpās sieviete ar rokām un kājām sita pa pagaidu aizturēšanas telpu, kā arī pauda nievājošu attieksmi pret notiekošo. Jaunajai māmiņai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā cieņu aizskarošā stāvoklī.

Vienlaikus lietas materiāli saistībā ar bērnu tiesību pārkāpumiem nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close