Kā apklusināt savu “iekšējo kritiķi”? Padomi, kas noderēs ikvienam!

Bieži vien mēs, sievietes, pašas pret sevi esam visneiejūtīgākās un kritizējam savu runu un darbības uz “vella paraušanu”, piedevām absolūti lieki! Kā gan apklusināt savu “iekšējo kritiķi”, kas vienmēr iespraucas visam pa vidu?

Latvijā sievietes kritiku no apkārtējiem pieņem viegli (pat nepamatotu), taču komplimentus reti kad māk pieņemt – nereti, kad kāds izsaka komplimentu par kleitas izvēli, tad tiek atbildēts, ka tā taču ir veca vai, ja izteikts kompliments par jauno matu krāsu, tad atbildēts ar pretjautājumu vai nav par tumšu, jo esot gribējies nedaudz gaišāk nekā sanāca.

Tas laikam izskaidrojams ar to, ka Latvijā meitenes kopš mazām dienām ir audzinātas būt “viss vienā” – jāprot būt gan sievišķīgai, gan vīrišķīgai (atkarībā no situācijas), viss jāzina, viss jāprot pašai, utt. Sievietes šķietami cīnās ar vējdzirnavām un pie visa vaino sevi, jo nav sasniegti šie ieaudzinātie nesasniedzamie “kvalitātes kritēriji” (nosauksim tos šoreiz tā).

Lasi vēl: Vienkārši veidi, kā beidzot iemīlēt savu ķermeni

Pāršķir lapu, lai uzzinātu praktiskus ieteikumus, kas apklusinās tavu “iekšējo kritiķi”!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close