Kā atšķirt vienkāršu melno līniju dzīvē no lāsta un ļaunās acs

Daudzi cilvēki, ieraugot kādas dzīves problēmas, uzreiz sāk domāt, ka kāds viņus ir nolādējis, uzlicis lāstu vai ļaunu aci. Patiesībā dadziem ir sākusies melnā līnija dzīvē. Jums vienkārši jāiemācās to atšķirt no maģiskajiem darbiem.

Mums visiem ir grūti laiki. Ja šobrīd jūs pārdzīvojat grūtu dzīves posmu, tad ziniet, ka šī ir iespēja pieņemt vienkāršus noteikumus un nospraust vienkāršus mērķus, kas palīdzēs nepadoties un turpināt savu ceļu.

Liekas, ka redzat tumšus plankumus

Ja periodiski redzat tumšus plankumus, tad esat nolādēts. Protams, dzīvē ir jānotiek daudz nepatīkamam un sliktam. Ja nav tumšu plankumu, iespējams, jūsu problēmas ir tikai melna līnija, taču ir svarīgi atcerēties par citām tālāk aprakstītajām pazīmēm.

Jūs nesaprotat neveiksmes iemeslu

Ja zināt, ka atlaišanas iemesls bija rupjība un bezatbildība, tad tā nav ļauna acs. Bet, ja jūs tikāt atlaists bez iemesla, tas jau ir iemesls domāt. Ja grūtā dzīves periodā visas problēmas rodas spontāni un jūs absolūti neesat pie tā vainīgs, visticamāk, tā ir ļauna acs vai lāsts.

Lasi arī: Kāpēc mūsu vēlmes piepildās, bet ne tā, kā mēs vēlētos

Visbiežāk melnā līnija sākas tiem cilvēkiem, kuri nesenā pagātnē ir izdarījuši daudz negatīvu darbu. Viņu karma pasliktinājās, tāpēc Visums sāka sūtīt viņiem dzīves pārbaudījumus. Mēģiniet novērtēt savu rīcību, skatoties uz tām no malas. Varbūt jums ir jāizpērk sava vaina, jālūdz kādam piedošana. Melnā līnija vienmēr mums kaut ko māca, bet lāsts vai ļaunā acs nedod šādu efektu.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment