Kāpēc mūsu vēlmes piepildās, bet ne tā, kā mēs vēlētos

Bieži gadās, ka šķiet, ka cilvēka vēlme piepildās, bet vai nu ne pilnībā, vai arī ar zināmām atrunām un negatīvām sekām. Bioenerģijas jomas eksperti paskaidroja, kāpēc tas notiek un kā no tā turpmāk izvairīties.

Katram no mums ir savs vēlmju saraksts. Kam tas ir īsts, un kādam tas ir tikai domās. Mēģiniet ne tikai iet uz saviem sapņiem, bet arī izvēlēties tos pareizi.

Jūs nezināt, ko īsti vēlaties

Gadās, ka jūsu vēlme neatspoguļo patiesos nodomus un garīgo noskaņojumu. Ļoti bieži mūsu vēlmes uzspiež radinieki. Piemēram, vecāki kādam pasaka, ko darīt un ko nedarīt. Otra puse kādam uzspiež savus sapņus. Tas ir ļoti slikti, jo šajā gadījumā cilvēks vienkārši zaudē savu identitāti, zaudējot paša vēlmes. Viņš sāk darīt to, ko vēlas citi cilvēki.

Bieži vien tā var nebūt visa vēlme, bet kāds tās aspekts. Piemēram, abi iemīlējušies vēlas kļūt bagāti, taču viņu ceļi uz bagātību ir nedaudz atšķirīgi. Viens dažreiz uzliek otram savus noteikumus, veidojot kopīgu ceļu, kas ir ērts tikai vienam. Izrādās, ka ir kustība uz sapni, bet tas ir “kaut kā ne tā”.

Nesteidzies vainot kādu savās neveiksmēs un problēmās, jo gadās arī, ka cilvēks pats sevi sajauc. Daudzi cilvēki kaut ko vēlas, bet nezina, kas tas ir. Viņi skatās uz kādu veiksmīgu un laimīgu, cenšoties viņu atdarināt, bet tas nenes laimi, jo vēlmes, kas ir patīkamākās, nemaz nepiepildās. Piemēram, kāds domā, ka vēlas naudu, bet patiesībā vēlas tikai gaišu un notikumiem bagātu dzīvi.

Mēs nedomājam par sekām

Visam ir savas sekas. Noteiktu vēlmju piepildījums noved pie noteiktiem notikumiem un dzīves pārmaiņām. Piemēram, ja cilvēks kļūst ļoti bagāts, viņš uztraucas par saviem ietaupījumiem, cenšoties kaut kā pareizi ieguldīt naudu. Vēl viens piemērs ir sieviete, kura vēlas bērnu. Viņa sasniedz savu mērķi, dzemdējot pirmo bērnu, un tad viņa saprot, ka tagad viņa nevar pilnībā nodoties hobijiem un vaļaspriekiem, darbam un biznesam, un patiešām dzīve ir kļuvusi pārāk vienmuļa.

Lasi arī: Renātas Rajevskajas spēku dodošā prognoze 2023. gadam visiem zvaigžņu zīmju pārstāvjiem

Izsakot vēlēšanos un izvirzot mērķi, noteikti jāanalizē, kas notiks ar tavu pasauli, kad vēlme tiks izpildīta. Liela māja rada lielas rūpes un prasa daudz laika un naudas uzturēšanai. Mīļotais cilvēks var atņemt jums personīgo telpu. Izsveriet visus plusus un mīnusus, analizējiet situāciju un prognozējiet nākotni, lai nebūtu vīlušies. Šajā gadījumā vēlmes piepildīsies, kā jūs gaidāt.

Jums ir pretrunīgas vēlmes

Tas ir pilnīgi normāli, ja cilvēkam ir nevis viens, bet divi sapņi vai vairāk. Piemēram, cilvēkam ir slimi veci vecāki. Viņš patiesi vēlas, lai viņi būtu laimīgi un ērti dzīvot. Tāpēc viņš pastāvīgi viņus apmeklē un cenšas kaut kā palīdzēt. Tajā pašā laikā viņš vēlas pārcelties uz dzīvi citā valstī vai citā pilsētā. Viena vēlme ir pretrunā ar otro, tāpēc viena no tām nepiepildās. Bieži vien ir situācijas ar mazāk acīmredzamām dilemmām, tāpēc pēc vēlmes piepildījuma cilvēks sāk saprast, ka ir sasniedzis vienu, bet zaudējis citu.

Nav vairs par ko sapņot

Piemēram, bija vēlme sākt strādāt labākajā uzņēmumā pasaulē. Vīrietis pabeidza augstskolu, ilgu laiku strādāja pie sevis, tad ieguva kāroto darbu un saprata, ka vairs nav par ko sapņot. Tas liek domāt, ka jums ir jāizvirza sev jauni mērķi pat pirms esošo mērķu sasniegšanas. Jums ir jābūt jaunām vēlmēm, pretējā gadījumā to sasniegšana vienmēr radīs tukšuma sajūtu.

Tāpat eksperti iesaka būt uzmanīgiem, jo ​​daži sapņi var pilnībā iznīcināt jūsu dzīvi. Jūs nevarat spēlēties ar sapņiem, jo ​​tiem ir tendence piepildīties un visnepiemērotākajā brīdī. Novēlam veiksmi un pēc iespējas ātrāk iegūt to, kas var iepriecināt.

COMMENTS

Leave a Comment