Kā sievietei aizsargāt savu auru no skaudības un naida. Praktiski padomi

Izrādās, aizsardzība pret jebkuru negatīvu iedarbību no citu cilvēku puses – skaudības, naida, noskauduma, vampīrisma, nobūruma – ir daudz vienkāršāka nekā varētu šķist pirmajā brīdī.

Aizsargāties pret skaudību, vampīrismu, negatīvu enerģiju, ko rada nevesela cilvēka slima psihe, var arī ar saviem spēkiem, pārliecināti ezoteriķi.

Protams, visefektīvākā un jaudīgākā aizsardzība pret negatīvām parādībām ir emocionālā līdzsvarotība, dvēseles un enerģētiskā tīrība, labs fiziskais un psiholoģiskais stāvoklis. Taču parastam cilvēkam, kuru mūsu neveselajā pasaulē lauž visi un visur, tādam ir grūti būt.

Tādēļ, ja nav spēka būt stipram pašam par sevi, ir vērts katram gadījumam (vai arī tavā īpašajā gadījumā) izveidot enerģētisku „bruņuvesti”, tā palīdzot sev.

Un tas ir pietiekami vienkārši.

Lūk, dažas metodes, kas ar nelielu, taču regulāru spēku un laika patēriņu ļaus izveidot aizsardzību, kas būs pietiekama, lai neitralizētu un novirzītu lielāko daļu negatīvās enerģijas, kas ir caurvijušas visu dzīvi vai ir vērstas tieši pret tevi.

Šīs metodes var izmantot gan paša aizsardzībai, gan arī aizsargāt savus mīļos – sievu, vīru, bērnus un citus tuviniekus.

Šķir otru lapu, lai izlasītu visas metodes


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close