Kāds ir rezultāts, ja “Victoria`s Secret” peldkostīmus uzvelk parastas sievietes

meitene3
Šeridana

“Es vēlētos būt 13 gadīga meitenīte, kurai pavisam nerūp šīs lieliskās Victoria`s Secret “enģeļu” figūras. Bet man nav 13, un tādēļ man tas rūp. Jā, man patīk “burgeri”. Jā, es sapņoju kļūt par vienu no šīm modelēm. Bet esmu tāda, kāda es esmu, un es ar to samierinos”.

meitene4
Lara

“Fotosesijas laikā mani visvairāk uztrauca tas, cik grūtam ceļam ir jāiet pāri, lai tiktu uz kāda žurnāla vāka. Un es sapratu, ka modeles darbs – tas ir ļoti grūts ceļš. Bet nu, ja pacensties, tad ir iespējams sasniegt tādus pašus rezultātus. Vienkārši neviens no mums tik ļoti necenšas. ”

meitene5
Kristena

“Visi šie žurnāli liek man justies nepilnvērtīgajai. Es skatos uz modelēm peldkostīmos un nevaru iedomāties sevi šādā fonā. Šīs meitenes neapšaubāmi ir skaistas, bet realitātē parastas sievietes tā neizskatās”.

kristīne
Kristīne

“Cik ļoti garas rokas ir šai modelei! Bet man tas iznāca pavisam “greizi”. Toties tagad es zinu, kādas pozas man vispār nepiestāv. Visu šo laiku es domāju: “Kristīne, kādēļ tu dari? Jo tagad visi uzzinās to baiso noslēpumu par to, ka tavas rokas un gurni ir veidoti no “zefīra!”  Bet ziniet kas? Viss ir lieliski! Arī zefīrs ir burvīgs, tāpat kā es un tāpat kā jūs”.

Lasi arī: Kādas izmaiņas veselības jomā tev sola 2020. gads? Astroloģiskā prognoze katrai zodiaka zīmei

02

Avots: adme.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Slaviks</cite>

  kaadas tur parastas meitenes? kkaadas cuukas samekleejushi debili…. man arii parasta meitene.bet vinjai uzvilktu,vareetu siekaloties paareejie.nevis chista kkaadus bekonus un deformeetaam sejaam panjemt uz sho pasaakumu….

  • <cite class="fn">Liene</cite>

   Slavik,es pat īsti nesaprotu, kā tev vispār var būt meitene! Īsts un labs mūsdienu kretīna piemērs.
   Un nākamreiz, kad kaut ko šādu raksti kaut kur, atceries, ka “garāks” tev (tāpēc, ka tā runā) neizaugs.

 • <cite class="fn">bube</cite>

  Parastas meitenes hahah Sorry bet par sevi ir jarupejas nevis jalielas cik resna esi, ka tev gaso burgeri utt.

 • <cite class="fn">wdd</cite>

  nu un ko tad man teikt ar savu ferpecto figuru man nekad nav bijis drauga, ne jau izskats ir noteicosh bet galva un domasana , izskats , nu tas veselibai vairak

  • <cite class="fn">sak</cite>

   Ta tikai negliti cilveki saka. Vari but cik gudra gribi, bet ja neesi kaut cik simpatiska- sorry,

 • <cite class="fn">Maaris</cite>

  Viss jau ok, būtu jareklamē, ka ne jau modeļu figūra ir skaistuma etalons, bet tās divas, kuras esot tādas, kādas esot un lepojoties ar to, ir vnk pzdts. Ne tuvu neatbilst patiesībai, ka viņas tur neko nevarot darīt. Ja garšo burgeri, tad nevajag peldkostīmā fočēties, bet aiziet asins analīzes nodot.

  • <cite class="fn">Lila</cite>

   Paskatieties labāk uz sevīm- vīrieši!!!Jūs mums gan lielākā daļa īsti skaistuma atradumi esat…

 • <cite class="fn">y66466</cite>

  gliitas… govis 😀

 • <cite class="fn">Lila</cite>

  Kārtējo reizi pārliecinos cik debīli negatīvi cilvēki mums visapkārt! Bet atceraties par Karmu. Padomājiet kam šādi raksti ir domāti – tie ir lai palīdzētu cilvēkiem ar zemu pašvērtējumu! Tad kad jums meitas,mātes vai sievas meklēs sev atbalstu un atradīs šādu rakstu ar komentāriem-govis,cūkas un tml. domājat tas būs patīkami?..Varbūt uzreiz ejat un sakat sev tuviem cilvēkiem to ko domājat,nevis gāžat savu žulti šeit.

 • <cite class="fn">cilvēks</cite>

  Nav parastās un neparastās meitenes

 • <cite class="fn">Amanda</cite>

  Vīrieši un sievietes,katrs taču ir tikai cilvēks un ir labi,ja apaļīga sieviete var pateikt,ka viņa ciena savu ķermeni. Ja tu nespēj iemīlēt sevi tu nevari iemīlēt citus. Galu galā kā tad taa būtu,ja nebūtu apaļīgu cilvēku kam garšo burgeri,ātrās uzkodas uc. Vai būtu darbs un ienākumi visiem. Viss tiek ražots pamatoti,nerunājot par alkaholu un cigaretēm kas ir neveselīgi,bet kāpēc tad ražo,jo tie ir ienākumi,veikalā,ārstos uc. Visi cilvēki arī gribot nevar notievēt,pārtika un slimības. Diskutēt jau var daudz,tāpata jau domas dalās

Pievienot komentāru