Kāpēc nav ieteicams ilgi skatīties kaķim tieši acīs

Kaķi ir neparasti radījumi, kas var uztvert saikni starp pasaulēm, un kaķa acis ir hipnotiskas. Kaķus ieskauj noslēpums un mistika, tāpēc ir parādījušās daudzas leģendas, māņticības par šiem jaukajiem mājdzīvniekiem.

Ticējumi par kaķiem parādījās senos laikos, kad cilvēki saistīja nesaprotamas parādības ar citiem pasaules spēkiem. Leģendas runāja par neredzamu kaķu savienojumu ar citām pasaulēm, kas nav pieejamas cilvēka redzei un izpratnei.

Cilvēki uzskatīja, ka kaķi var uztvert un pārsūtīt informāciju. Turklāt tiek uzskatīts, ka kaķa acīm ir hipnotiskas īpašības: tās aizrauj un novērš cilvēku, tāpēc kaķa acis ir bīstamas. Speciālisti iesaka uzzināt, no kurienes nāk šī pārliecība un vai ir vērts uzticēties tām.

Saskaņā ar vienu ticējumu kaķim nevar lūkoties acīs, jo ir iespējams zaudēt svarīgu enerģiju. Pūkainais “pavadonis” nosūtīs daļu jūsu enerģijas uz pazemes pasauli.

Lasi vēl: Jums ir jāpiedod sev par šīm 5 lietām! Nopietni!

Ne mazāk noslēpumainā zīme ir kaķa spēja prognozēt nākotni. Tiek uzskatīts, ka četru kāju mājdzīvnieks redz, kas notiks ar viņu, kā arī to, kas gaida viņa īpašniekus. Viņa acis ir salīdzināmas ar spoguli, ar kuru vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem, īpaši tumsā. Skatotis kaķu acīs var mainīt nākotni, bet cik precīzi, neviens nezina. Lai nejauši netiktu piesaistītas nepatikšanas, labāk neieskatīties kaķu acīs.

Vēl viena, interesantāka interpretācija, ko izmanto, lai izvairītos no tikšanās ar kaķa acīm, ir dēmonu ievešana mājdzīvniekā. Apgalvoja, ka astrālais viesis par ilgu cilvēka skatīšanos var sadusmoties un pārvietoties tajā. Saskaņā ar slāvu pārliecību kaķi nav inficēti ar dēmoniem, bet tie ir mājas gariņi, kurus arī ir bīstami sadusmot.

Vēl viena zīme atspoguļo pārliecību par kaķa mistisko spēju šķērsot pasauli. Ja jūsu acis satiekas ar tavu pūkaino draugu, jūs varat iegūt astrālus ienaidniekus un pārnest tos no citas pasaules uz reālo pasauli.

Daudzi kaķi tiek asociēti, galvenokārt melni, ar burvjiem un burvību, uzskatot, ka šiem gudrajiem radījumiem ir spēcīga vara, kas var atņemt personai saprātu vai dvēseli. Ir daudzas leģendas par to, kā cilvēki, pateicoties ilgi skatoties kaķu acīs, kļuva traki un cieta no briesmīgām vīzijām.

COMMENTS

Leave a Comment