Par spoguļiem ir daudz māņticību. Viens no viņiem saka, ka aizmigšana spoguļa priekšā neliecina par labu. Arī ezotērikas, bioenerģijas, psiholoģijas un ekstrasensorās uztveres jomas eksperti ir vienisprātis, ka labāk ir negulēt spoguļa priekšā. Viņiem piekrīt arī fenšui meistari , kuri iesaka regulēt Cji enerģijas plūsmu mājā, izmantojot citas metodes. Viņu prioritāte ir iekštelpu ūdenskritumi, talismani, vēja zvani un sapņu ķērāji. Šī mācība iesaka izmantot spoguļus līdz minimumam un noteikti nerotāt guļamistabu ar tiem pārpilnībā.
No enerģētiskā viedokļa arī spogulis pie gultas nav nekāds labums. Tas atspīdēs uz jums dienas laikā sakrājušos negatīvismu un pārspīlēs to divreiz, jo ar spoguli viss istabā sadalās divās – divas gultas, divas personības tavas vienīgās vietā, divas pretenzijas vienas vietā. Naktīs, ņemot vērā spoguļa virsmas tuvumu guļošajam cilvēkam, pēdējam var būt slikti sapņi un pat murgi. Pat no psiholoģiskā viedokļa šāds dizaina risinājums nav īpaši veiksmīgs: jūs pastāvīgi iztēlojaties kāda cita klātbūtni un ziņkārīgos skatienus – ne pārāk labvēlīgu vidi labas nakts atpūtai.
Lasi arī: Kā izvairīties no rudens depresijas: padomi saskaņā ar tavu Zvaigžņu zīmi
Lai neaizmigtu spoguļa priekšā , nenovietojiet to guļamistabā. Sliktākajā gadījumā lai tas ir skapis ar spoguļdurvīm, bet ar atstarojošu virsmu iekšpusē. Spoguļi ir labi tur, kur tie pieder – piemēram, vannas istabā vai ģimenes istabā. Un nekariniet to ārdurvju priekšā. Tas atbaida Lucku, kura nevar iekļūt mājā, jo no sliekšņa redz, ka viņas vietu aizņem spoguļa dubultā.
Pārdomāti iekārtojiet savu guļamzonu enerģijas ietekmes ziņā. Klausieties Fen Shui padomu un savu intuīcijas balsi. Mēs vēlam jums labu miegu, tikai patīkamus sapņus.