Kas tevī ir slikts, balstoties uz Zodiaka zīmi? Šo vienkārši nāksies atzīt!

Daži no mums mēdz sevi vērtēt pārāk zemu, kamēr citi – pārāk augstu.

Uzzini, kādas negatīvās rakstura īpašības piemīt tavas Zodiaka zīmes pārstāvjiem.

AUNS

Auns mēdz uz sevi skatīties kā uz zemākstāvošu, ja salīdzināts ar citiem cilvēkiem. Aunam jāpārstāj sevi vērtēt pārāk zemu.

VĒRSIS

Vērsis liedz sev daudz un dažās iespējas, jo domā, ka ir nepietiekams, nespējīgs vai vienkārši sliktāks kā citi. Vēris jāatbrīvojas no šīs pašiznīcinošās īpašības.

DVĪŅI

Dvīņi mēdz sevī ilgi turēt aizvainojumu, to neizrunādami vai neatrisinādami, tādējādi sev darot pāri. Un ne tikai sev. Šis iekšējais aizvainojums, kas ir Dvīnī, nodara pāri arī tā tuvākajiem, blakus esošajiem cilvēkiem.

VĒZIS

Vēzis sagaida, ka viss būt perfekti un realizēsies bez problēmām. Ja tā nenotiek, Vēzis ir sašutis, domādams, ka pasaule ir briesmīga. Vēzim jābeidz domāt, ka viss notiks tā, kā tas vēlas.

Lasi vēl: Supermeni un dzelzs lēdijas. Kuras ir pašas nesatricināmākās Zodiaka zīmes?

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kas slikts mīt citās Zodiaka zīmēs!

LAUVA

Lauvas dižās bailes ir atraidījums. Lai to nepiedzīvotu, Lauva ir jauka pret visiem, pat tad, kad nevēlas būt jauka. Šādi, sev melojot, Lauva nodara lielāko emocionālo kaitējumu tieši sev.

JAUNAVA

Jaunava reti saka par sevi kaut ko labu, biežāk tie ir negatīvi komentāri un piezīmes. Tādējādi, protams, tiek bojāts Jaunavas paš-tēls, kas, attiecīgi, negatīvi ietekmē attiecības ar citiem un ego kā tādu.

SVARI

Svari mēdz pieņemt lomu kā izdabātāji, tie necieš situācijas, kurās kāds jūtas nelaimīgi, īpaši jau, ja tā ir Svaru loma. Tādēļ, lai no tā izvairītos, Svari sevi nostāda otrajā pozīcijā un izdabā teju ikvienam.


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close