Katram cilvēkam ir sargeņģelis. Noskaidro kā sauc tavu sargeņģeli

Sargeņģelis ir katram no mums – katrs cilvēks saņem vismaz vienu aizbildņa eņģeli, lai viņam palīdzētu un aizsargātu. Mums visiem ir aizbildņu eņģeļi.

Parasti viņi ir kopā ar mums līdz pēdējai dienai. Zinot sava sargeņģeļa vārdu, jums var būt ļoti liela nozīme.

Tas ļaus jums labāk sazināties ar jūsu aizstāvjiem. Ir daudz veidu, kā uzzināt viņu vārdus. Turklāt viņi var reaģēt atšķirīgi un dažādos kanālos! Lielākā daļa no mums pārstāv mūsu aizbildņu eņģeļus kā skaistas radības, kas izskatās kā cilvēki, kurus ieskauj spilgtas gaismas. Tās nav tikai gaismas būtnes, tās ir izgatavotas no gaismas. Tās ir dziļas būtnes. Mēs nevaram salīdzināt viņu „ķermeni” ar mūsu fizisko formu.

Ir viegli pieprasīt aizbildņu eņģeļu vārdu. Jums ir nepieciešama klusa vieta. Izvēlieties vietu un laiku, kad neesat aizņemts ar kaut ko. Izslēdziet mobilo tālruni, datoru, TV, visu, kas var novirzīt jūsu uzmanību.

Sargeņģelis – pārdomu laiks

Izveidojiet vietu pārdomām. Jūs varat izmantot sveces, attēlus ar eņģeļiem, dārgakmeņus, spalvas, ziedus un citus priekšmetus, kas jūs savieno ar eņģeļu valstību.

Jums būs nepieciešams nomierināties un nomierināt savas domas. Dodiet savam prātam iespēju plūst ar domām, kas nāk un iet.

Kad jūtaties gatavs, aizveriet acis. Mēģiniet sajust savu aizbildņa eņģeļa tuvumu. Kad jūs domājat, ka tas ir īstais brīdis, jūs varat lūgt aizbildņa vārdu.

Sargeņģelis – kā noskaidrot

Nav īpaša veida. Vienkārši jautājiet viņiem tieši. Jūsu aizbildņa vārdu var iegūt tieši tagad. Tomēr tavam aizbildnim ir daudz dažādu veidu, kā atbildēt uz jūsu pieprasījumu.

Viena no stratēģijām, ar kuru jūsu sargājošs eņģelis var jums pateikt savu vārdu, ir nodot šo ideju jūsu galvā. Šis vārds šķiet pilnīgi negaidīts. Slavenākais veids, kā eņģeļi mums dod savu vārdu, ir mūsu sapņi.

Lai pārliecinātos, ka jūs to nepalaidāt garām, glabājiet savu dienasgrāmatu pie gultas. Vēl viens veids, kā dievišķais mentors var jums atklāt savu vārdu, ir pastāvīgi sastopams vārds nejaušās vietās, kas liek jums justies deja vu sajūtā.

Manā situācijā, kad es jautāju savam aizbildnim, viņa vārds parādījās manā fantāzijā. Es burtiski biju klusumā, un vārds sāka veidoties tumsā. Tas bija aizraujošs sapnis.

Jebkurā laikā varat pieprasīt savu eņģeļa vārdu. Nemēģiniet būt kautrīgi. Tie ir mūsu Debesu aizsargi. Dievišķās Būtnes, kas mūs aizsargā un vada.

Viņi ar prieku gaida, kad jūs pakāpeniski atvērsieties pastāvīgai saziņai ar viņiem. Atveriet viņiem sirdi un ļaujiet viņiem sazināties ar jums! Nebaidieties runāt ar viņiem un izteikt pateicību viņiem par visu, ko viņi ir darījuši jums!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru