Krampji kājās. Ko tie nozīmē un kādi ir to iemesli?

Photo: netdoctor.cdnds.net

Kad iedur pēkšņa un asa sāpe ikru muskuļos vai sākas velkošas sāpīgas sajūtas kāju pirkstos vai pēdās, mēs sakām, ka iemeties krampis, bet ko tad tas īsti nozīmē?

Sāpīgas un gribai nepakļautas muskuļu kontrakcijas, ko visbiežāk novēro kājās, ir izjutis vairums cilvēku. Muskuļu spazmveidīga saraušanās vienlaikus ar lēkmjveida sāpēm rodas spēcīgas spriedzes dēļ, kad liela neironu grupa un tās elektriskais lādiņš pārvietojas uz vienu punktu, muskuļi savelkas un asinis cirkulē lēnāk.

Lasi vēl: 10 superprodukti, kas satur organismam tik ļoti nepieciešamo magniju

Muskuļu krampjus izraisa fiziska pārslodze, zema apkārtējās vides temperatūra un nervozitāte. Par laimi, tie mēdz parādīties un pāriet, tomēr var būt arī nopietni kādu slimību vai centrālās nervu sistēmas darbības patoloģiju simptomi. Ja šīs muskuļu spazmas ir vērojamas visnotaļ reti, satraukumam nav iemesla, jo, visticamāk, iemeslus var viegli novērst.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kas spēj izraisīt šīs muskuļu spazmas un kā tās novērst


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close