Lai vīrusi iet ar līkumu jeb kā izbaudīt ziemu bez slimībām!

mid-mulled-wine

Ziema ir gripas un citu vīrusu laiks, tāpēc spēcini savu imunitāti, lai infekcijas Tev ietu ar līkumu, un šo auksto, bet skaisto gadalaiku vari izbaudīt ar pilnu krūti!

Latvijā cilvēki nereti grēko, atstājot savu veselību novārtā, taupot uz tās rēķina vai bojājot ar kaitīgiem ieradumiem, tomēr šāda attieksme var novest pie kādas slimības, kuras ārstēšanai nepieciešamās zāles var izmaksāt krietni dārgāk nekā ikdienas profilakses pasākumi organisma aizsargspēju vairošanai.

Lasi vēl: Astoņas iedarbīgas tautas receptes lūpu pasargāšanai ziemā

Cilvēki nereti maldīgi domā, ka ar saaukstēšanos vai gripu ziemā slimojam aukstuma un sala dēļ. Patiesais iemesls ir tas, ka vairāk laika pavadām iekštelpās un ciešākā kontaktā ar citiem cilvēkiem, no kuriem varam dabūt kādu infekciju, tāpēc arī tad, kad termometra stabiņš noslīd zem nulles, ir jāatrod iespēja laika pavadīšanai svaigā gaisā, kā arī bieži jāvēdina telpas, lai nedotu iespēju mikrobiem vairoties.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kā šajā aukstajā laikā pasargāt sevi no dažādām slimībām 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close