Laimīgas laulības var eksistēt vien noslēpumos?

rutina

Britu juridiskais uzņēmums Slater&Gordon veica aptauju un secināja, ka lielākai daļai laulāto ir ko slēpt vienam no otra. 

Izrādās, ka 20 procenti vīru un sievu tur noslēpumus, jo pēc viņu domām, ja tos atklās var sagraut laulības. Ceturdaļa aptaujāto ir vismaz vienu reizi samelojuši par kaut ko svarīgu, bet vairāk kā 40% laulāto ir pārliecināti, ka viņu melus neatpazīs.

Kādus noslēpumus tur laulātie? Aptaujā, kurā piedalījās 2175 dalībnieku, tika noskaidrots, ka vīri un sievas diezgan bieži slēpj to, ka ir krāpuši savu mīļoto, ir sarunājušies ar bijušajiem partneriem, ir problēmas finansiālos jautājumus,  ir atkarīgi no pornogrāfijas un ka ir atkarīgi no narkotisko vielu lietošanas, ziņo laikraksts The Huffington Post.  Pietam, noslēpumi laulātajiem rada arī veselīgā miega trūkumu, tie kļūst par iemeslu arī pārmērīgai garastāvokļa maiņai, izraisot paniku un pastāvīgu vainas sajūtu. 

Vidēji katrā ģimenes pārī bija aptuveni 6 noslēpumi. To glabāšanās ilgums var sasniegt līdz pat 10 gadiem, taču 25% aptaujātajiem bija izdevies savus noslēpumus slēpt pat līdz 25 gadiem. 

Par iemeslu meliem – cilvēki nosauca nevēlēšanos uztraukt vīru vai sievu, jo ir šaubas, ka dzīves partneris var nepareizi uztvert situāciju, taču daži uzskata, ka noslēpuši faktu tikai vienreiz un nekad vairs nepieļaus tādu kļūdu. 

Uzņēmuma pārstāvji apgalvo, ka tieši noslēpumi starp laulātajiem kļūst par iemeslu šķiršanām, bet nevis ģimenes dzīves rutīna un laulībās sakrājušās problēmas. 

 

 

Avots: passion.ru 

Leave a Comment