Leģendārie Ruki Vverh! atkal Rīgā 2. decembrī

2.decembrī Arēnā Rīga uzstāsies leģendārā grupa Ruki Vverh! ar koncertprogrammu “21”, kas veltīta kolektīva dzimšanas dienai! Viena no Krievijas popgrupām, kas nekad “nenoveco” jau atkal saviem klausītājiem izpildīs pazīstamos hitus, kā arī jaunas dziesmas vērienīgā koncertā Rīgā.

Pagājušajā gadā grupas “Ruki Vverh!” (“Šóêč Āāåšõ!”) dalībnieki, izskanot skaļām publikas ovācijām, vērienīgi atzīmēja kolektīva 20. gadadienu. Sergejs Žukovs un viņa komanda atkal kāps uz Arēna Rīga skatuves, lai nosvinētu “Ruki Vverh!” dzimšanas dienu, bet šoreiz ar programmu “21”, turklāt īpašu viesu – skatuves kolēģu kompānijā, kuru vārdi pagaidām tiek turēti organizatoru noslēpumā. Diskotēka non-stop, nostalģiskas lēnās dejas, gaismu šovs, specefekti, pārsteigumi un negaidīti viesi – šie mūziķi zina, kā sarīkot īstus un grandiozus svētkus simtiem klausītāju.

“Ruki Vverh!” noteikti var nodēvēt par unikālu grupu: mūziķi ir mērojuši slavas ceļu, uzstājoties nelielās diskotēkās līdz skatītāju ovāciju piepildītos stadionos. Viņu mūzika ir dārga miljoniem klausītāju visā pasaulē, viņu dziesmas ir pārspējušas radiostaciju rekordus, bet izdotajiem albumiem pelnīti ir ticis piešķirts “platīna” statuss. Pirmo albumu grupa izlaida 1997. gadā, bet vēl šodien viņu dziesmas klausītājiem sniedz tādas pašas emocijas, kā 21 gadu atpakaļ.

Ruki Vverh! – unikāls Krievijas estrādes popgrupas veiksmes piemērs. Vairāk nekā 20 gadu laikā grupa nezaudē savu popularitāti, sniedz daudz vieskoncertus un raksta jaunas dziesmas. Sava jubilejas koncerta laikā Rīgā Ruki Vverh! klausītājiem izpildīs gan pašus zināmākos hitus: “Êšīøêà ģīÿ”, “Ñņóäåķņ”, “18 ģķå óæå”, “Àëåøêà”, “Ëčøü ī ņåáå ģå÷ņàÿ”, gan daudzus citus. Koncertaģentūra 75 EVENTS un Sergejs Žukovs aicina rīdziniekus un galvaspilsētas viesus 2. decembrī uz lielu diskotēku Arēnā Rīga, lai no sirds izpriecātos un izdejotos, kā savas jaunības laikā.

Biļetes pieejamas Biļešu serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru