Merkurs Ūdensvīra zīmē no 2023. gada 11. februāra līdz 1. martam: ekspertu prognozes šim laikam

Šī gada 11. februārī Merkurs pāries sabiedrotajā Ūdensvīra zīmē. Tas būtiski palielinās šīs planētas spēku, kas labvēlīgi ietekmēs mūsu biznesu, finanšu sfēru, kā arī palīdzēs gūt panākumus mīlestībā un pašattīstībā.

Merkura pāreja uz jaunu zīmi vienmēr ir liels notikums cilvēku pasaulē. Šoreiz viņa tranzīts būs ļoti veiksmīgs un savlaicīgs.

Šim vajadzētu būt ideālam brīdim jaunu zināšanu iegūšanai

Pirmā lieta, uz ko eksperti norāda, ir apmācība. Merkurs Ūdensvīrā un pat tik labvēlīgā periodā kā tagad būs labākais palīgs tiem, kas vēlas apgūt ko jaunu.

Lasi arī: Paņēmu pie sevis savu veco māti un paprasīju, lai viņa atdod man pensiju, izcēlās skandāls

Zvaigžņu eksperti iesaka meklēt jaunus vaļaspriekus, lasīt grāmatas, skatīties izglītojošus video internetā un mācīties no pieredzējušākiem cilvēkiem. Merkurs ļoti stiprinās mūsu atmiņu kopā ar jums. Kopumā darbs ar papīriem arī būs lietderīgs un efektīvs.

Ideāls laiks satikties

Romantiskajam un biznesam un vienlīdzīgi. Merkurs neatšķir mīlestību no biznesa “mudinājumiem”, tāpēc viņam ir absolūti vienalga, kāds ir tavs galvenais mērķis. Ja vēlaties iepazīt kādu cilvēku, šī planēta to veicinās.

Atrodoties 11. mājā, Merkurs palīdzēs mums precīzi saprast, kā radīt vislabāko iespaidu. Lielākā daļa no mums kļūs sabiedriskāki, godīgāki un atvērtāki.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment