Nakts vidū Madonā uz ielas atrasta trīs gadus veca meitenīte

Bilde ir tikai ilustratīva – šī nav meitenīte, kura tika atrasta!

Sestdien, 3. februārī, Madonā uz ielas atrasta trīs gadus veca meitenīte, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Likumsargi 2014. gadā dzimušo meitenīti aizveda uz tuvāko ārstniecības iestādi, kur tai tika veikta medicīniskā apsekošana. Bērns nebija cietis un tā dzīvībai briesmas nedraudēja.

Pēc pulksten vieniem naktī Madonas policijas iecirknī ieradās 1987.gadā dzimusī bērna māte, kura bija alkoholisko dzērienu iespaidā. Māte likumsargiem stāstījusi, ka nolikusi bērnu gulēt, taču meitene nakts vidū pamodusies, saģērbusies un izrāpusies pa logu.

Policija gan norāda, ka meitenīte tika atrasta patālu no savas dzīves vietas. Turklāt bijusi saģērbta laika apstākļiem atbilstoši.

Par notikušo paziņots bāriņtiesai, savukārt sievietei konstatēts reibums – 1,25 promiles.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas policijas iecirkņa priekšnieks Gundars Trops norāda, ka šis bija atkārtots veiksmes stāsts: “Šis jau ir otrais gadījums, kad policijas darbinieki atrod bērnu, kurš atstāts bez vecāku uzraudzības. Pagājušajā nedēļā darbinieki pamanīja aptuveni sešus gadus vecu bērnu, kurš viens pats atradās spēļu laukumā. Tas veiksmīgi tika nodots vecākiem. Jāsaka tā, ka bērni ir un paliek vecāku atbildība”.

Likumsargi aicina arī pārējos nepalikt vienaldzīgiem un ziņot par gadījumiem, kad bērni atstāti bez vecāku uzraudzības.

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close