Narkomāns sabiedriskajā transportā puisim pie rīkles pieliek nazi – ŠAUSMAS!

Pateicoties drosmīgiem iedzīvotājiem, autobusā Sarkandaugavā aizturēts agresīvs narkomāns, kurš ar nazi draudēja jaunam puisim, kad viņš viņam aizrādīja par uzvedību.

Rīgas pašvaldības policija vēsta, ka 18. augustā ap pulksten 12:48 maršruta autobusā, kas tobrīd brauca virzienā uz Sarkandaugavu, jauns vīrietis uzvedās neadekvāti – ļoti skaļi runāja pa telefonu, rupji lamājoties, turklāt izskatījās lietojis narkotikas vai citas apreibinošās vielas.

18 gadus vecs jaunietis, kurš arī brauca šajā autobusā, palūdza vīrieti uzvesties klusāk. Šāds aizrādījums vīrieti sadusmoja vēl vairāk. Viņš piecēlās kājās, no somas izvilka nazi un devās jaunieša virzienā. Agresīvais vīrietis puisi satvēra aiz rokas un viņam pie kakla pielika nazi, draudot nodarīt miesas bojājumus.

Par laimi, tobrīd autobusā atradās vairāki drosmīgi pasažieri, kuri agresīvo vīrieti sagūstīja, neļaujot viņam nodarīt miesas bojājumus jaunietim. Pasažieri notverto narkomānu izsēdināja sabiedriskā transporta pieturā Sarkandaugavā, kas atrodas blakus Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknim. Tobrīd par notikušo tika informēti policisti un vīrietis nogādāts likumsargu rokās.

Aizturētais 1988. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš sodīts par narkotiku lietošanu un zādzībām nelielā apmērā.

Lasi vēl: Personības tests: vieta, kuru tu ieņem sabiedriskajā transportā, atklāj ko interesantu par tavu spēju sadarboties

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti. Par šādu noziegumu likumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tāpat pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība par atrašanos narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri izrādīja drosmi un pašaizliedzību, aizstāvot jaunieti, kuram draudēja briesmas. Tāpat aicina ikvienu, redzot neadekvātas apreibinājušās personas, nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110. Personas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē mēdz būt neprognozējamas, tāpēc nav vēlams ar viņām iesaistīties diskusijās.

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close