Ozola melnajā pagalma ballītē – street food, strītbols, grafiti un alternatīvais hiphops

Kamēr vienā pilsētas pusē notika pikniks baltos toņos, reperis Ozols Jaunajā Teikā rīkoja pasākumu ar nosaukumu “All Black Everything”, kurā dominēja melnais. Šis bija pirmais pasākums sērijā “Rīgas Street Food Garša”, kura mērķis ir atklāt jaunas Rīgas ielu ēdienu garšas un pieredzes.

Gan šī pasākuma konceptam speciāli radītajos ēdienos, gan iecienītākajās āra izklaidēs – visur dominēja melnā nokrāsas. Par ēdieniem un dzērieniem rūpējās tādas iecienītas pilsētnieku maltīšu vietas, kā kokteiļbārs Mākonis, restorāni TERRA, Čarlstons, Sub-Nation, Bao Bun, Bosa Burgers, Skrīveru saldējums u.c.

Visa vakara garumā apmeklētāji savu roku un kāju veiklību varēja nodemonstrēt, sacenšoties ar Ozolu strītbola miniturnīrā. Tā kā Ozola hobijs jau kopš bērnības ir arī galda teniss, apmeklētājiem bija iespēja iemēģināt spēkus arī tajā. Viens no Rīgas pazīstamākajiem grafiti māksliniekiem Tron Karton visa vakara garumā sniedza graffiti mākslas paraugdemonstrējumus. Savukārt viens no galvaspilsētas labākajiem deju un elektroniskās mūzikas pārstāvjiem NiklāvZ rūpējās par ballītes muzikālo atmosfēru. Alternatīvā hiphopa cienītājus priecēja Kaytranada bīti. Pasākuma apmeklētāju vidū sastapām ne vien pašu Ozolu, bet arī ansi, Māru Upmani-Holšteinu un Goran Gora, Indru Salceviču u.c. sabiedrībā pazīstamus cilvēkus.

Slavenību organizētie pasākumi “Rīgas Street Food Garša” notiks katru otro nedēļu un nebūs parasti ielas ēdiena (street food) tirdziņi, bet dzīvesstila pieredze, kas apvienos gardus ēdienus, lielisku mūziku un īpašas aktivitātes apmeklētājiem. Turklāt katrs pasākums būs unikāls, jo tā atmosfēru veidos un apmeklētājus uzņems pieci dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti.

Nākamos pasākumus Jaunajā Teika organizēs:

• 26.jūlijā – stand-up komiķis Jānis Skutelis un “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda

• 9.augustā – TV vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi

• 23.augustā – Latvijas biznesa vides kurators Andris Ozols

• 6.septembrī – TV šova “Māmiņu klubs” vadītāja un blogere Kristīne Virsnīte

Katrs no ekspertiem izvēlēsies pasākuma kopējo tematiku, pārstāvētos street food jeb ielu ēdienu uzņēmumus, muzikālo gaisotni un aktivitātes apmeklētājiem, kuras, viņuprāt, visvairāk atbilst īstena Rīgas dzīvesstila noskaņojumam.

“Rīgas Street Food garša” pasākumi katru otro nedēļu norisināsies Jaunās Teikas iekšpagalmā. Dalība pasākumos ir bez maksas, aicināti arī apmeklētāji ar bērniem, kuru izklaidei pieejami divi bērnu rotaļu laukumi. Teritorijā pieejamas arī ērtas auto un velo novietnes. Aicināti arī apmeklētāji ar mājdzīvniekiem.

Aktuāla informācija par pasākumiem pieejama Jaunās Teikas Facebook lapā:

www.facebook.com/JaunaTeika

Par Jauno Teiku

Nodrošinot telpas darbam vairāk kā 6000 profesionāļiem un telpas dzīvošanai vairāk kā 800 ģimenēm, kā arī rūpīgi izveidotu un plašu atpūtas zonu, pēc pabeigšanas Jaunā Teika kļūs par lielāko mūsdienu rajonu Latvijā. Darbam un dzīvošanai labiekārtoto vidi papildinās arī dažādi sociālās infrastruktūras objekti – restorāns, fitnesa klubs, kokteiļu bārs, pārtikas veikals, medicīnas centrs, bērnudārzs un telpas pasākumiem. Tāpat būs pieejama ērta mašīnu un velosipēdu stāvvieta, kā arī elektrisko mašīnu uzlādes stacija. Jau šobrīd Jauno Teiku par savu mājvietu izvēlējušās vairāk nekā 500 ģimenes un spēcīgi un atpazīstami uzņēmumi, starp tiem – Accenture, Tieto, Solvay, Primekss, Henkel un citi. Biroju segmentu pārstāv kopstrādes telpas “Teikums” un trīs klasiskas biroju ēkas, apvienojot Latvijas jaunuzņēmumus, atpazīstamas vietējās kompānijas un globālas korporācijas.

Par HANNER Grupu

Ar aktīviem un attīstības portfolio, vērtiem vairāk par 1 miljardu eiro, HANNER Grupai ir 20 gadu pieredze starptautiskos tirgos, piemēram, Latvijā, Lietuvā, Ukrainā, Rumānijā, Krievijā. HANNER Grupa ir uzbūvējusi vairāk nekā 300 000 kvadrātmetru nomājamo biroja, mazumtirdzniecības un noliktavu telpu, kā arī 5000 dzīvokļus. HANNER Grupa ir atzīta par vienu no labākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, ko apliecina arī prestižie Euromoney 2016 un Euromoney 2017 apbalvojumi. Biroju ēkas Teodors un Henrihs ieguvušas starptautisko BREEAM sertifikāciju, kas apliecina ne vien ēku ilgtspēju un augsto kvalitāti, bet arī atbilstību vides un infrastruktūras augstākajām prasībām.

Papildus Jaunajai Teikai, HANNER Grupa ir attīstījusi arī vairākus citus projektus Rīgā – nesen ekspluatācijā nodoto A klases biroju centru PLACE ELEVEN (Sporta iela 11) un jauna koncepta dzīves telpu pilsētniekiem 26VESETAS (Vesetas iela 26).

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru