Par pieteikšanos pabalstam mācību gada uzsākšanai

Līdz 28.septembrim Valmieras pilsētas pašvaldībā iespējams pieteikties pabalstam mācību gada uzsākšanai. Pabalsts ir vienreizējs, un to izsniedz dāvanu kartes veidā, kas ir 43 EUR vērtībā.
Pabalstu individuālo mācību līdzekļu un skolas piederumu iegādei pašvaldība piešķir par katru nepilngadīgu skolēnu, kurš apmeklē vispārējās izglītības, arodizglītības vai vidējās profesionālās izglītības iestādi. Tiesības saņemt pabalstu ir Valmieras pilsētā dzīves vietu deklarējušām mājsaimniecībām, ko Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde ir atzinusi par trūcīgām ģimenēm un kam izsniegta to apliecinoša izziņa. Tāpat arī mājsaimniecībām, kam vidējie ienākumi mēnesī pēdējo trīs mēnešu laikā uz vienu mājsaimniecības locekli nepārsniedz ienākumu līmeni, kas noteikts Latvijas Republikas spēkā esošajos normatīvajos aktos par trūcīgas ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu.
Lai saņemtu pabalstu, Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē (Lāčplēša iela 2, 105.kabinets) jāaizpilda iesniegums, kā arī jāiesniedz izziņa no mācību iestādes par to, kurā klasē vai kursā skolēns mācīsies 2018./2019.mācību gadā.
Papildu informācija, zvanot pa tālruni 64207153 vai 64210690.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru