Pirktākie pārtikas produkti internetā – dzeramais ūdens, augļi un piens

Latvijas lielākā interneta lielveikala NuKo.lv dati liecina, ka pērn no pārtikas produktiem internetā visbiežāk tika pasūtīti augļi, īpaši banāni un bumbieri, piens, kā arī dzeramais ūdens.

Interneta lielveikalā NuKo.lv pērn visvairāk pārdotākā prece bijis dzeramais ūdens, kurš pusotra litra pudelēs, pasūtīts un piegādāts vairāk nekā 10 000 vienībās. Tas ir krietni vairāk nekā iepriekšējos gadus. Īpaši augsts pieprasījums ūdenim bijis vasaras mēnešos, un tam ir arī pamatojums – saskaņā ar meteoroloģiskajiem novērojumiem 2018. gada vasara bijusi otra siltākā Latvijas vasara novērojumu vēsturē.

NuKo.lv interneta lielveikala klienti pērnajā gadā iecienījuši dažādus augļus un dārzeņus. Vispopulārākā izvēle bijusi Kostarikas banāni, kuri pasūtīti vairāk nekā 30 tūkstoši, bet kopumā interneta veikala pārdoto banānu skaits pārsniedz 50 tūkstošu atzīmi. Tāpat, augsts pieprasījums pērnajā gadā bija pēc citiem augļiem, īpaši, bumbieriem un āboliem. Tā, piemēram, pērn NuKo.lv nopirkti vairāk nekā 30 tūkstoši bumbieru. Augsts pieprasījums pērn bijis kafijai, bet vēl lielāks pienam – interneta veikalā pārdoti vairāk nekā 90 tūkstoši litri piena.

“Pērnais gads iezīmējis to, ka Latvijā iepirkšanās internetā, iegādājoties e-vidē arī pārtiku, kļūst arvien populārāka. Līdz ar internetveikala sortimenta palielināšanos, klientu pieprasījums kļuvis daudzpusīgāks. Pārtiku iegādāties interneta vidē izvēlas ne tikai tie, kam nav brīva laika, lai pēc darba dotos uz kādu tirdzniecības vietu, bet arī tie, kas vēlas iepirkties retāk, bet pamatīgāk. Arī tie, kas vēlas iepirkties plānotāk, lai izvairītos no lieku pirkumu iegādes. Cilvēki, kas vēlas savu brīvo laiku pavadīt ar mīļajiem, nevis rindā pie tirdzniecības centra kasēm. Ja analizē to, kādi pērn bijuši iecienītākie pārtikas produkti, ko izvēlas iegādāties internetā, tendences nav mainījušās, izņemot strauji augošo pieprasījumu pēc dzeramā ūdens, ko veicinājusi siltā vasara,” skaidro interneta lielveikala NuKo.lv mārketinga vadītājs Rolands Dzenis.

Par NuKo.lv:

Lielveikals internetā NuKo.lv ir vietējs uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm. 2018. gadā uzņēmums strādājis ar 2,5 miljoni eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 38,89% lielāks nekā 2017.gadā. NuKo.lv klientu skaits sasniedz 45 000 atzīmi.

Šobrīd NuKo.lv sortimentā ietilpst svaiga pārtika, augļi un dārzeņi, preces mazuļiem un bērniem, piedāvājumi skaistumam un veselībai, kā arī sadzīves, zoo un mājsaimniecības preces, kopumā piedāvājot vairāk nekā 10 000 preču vienības no Latvijas un pasaules vadošajiem ražotājiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru