Randiņi pēc šķiršanās? 5 lietas, kas tev jāizdara, pirms dodies jaunas laimes meklējumos

Capture

Jo ilgāku laiku esi dzīvojusi laulībā, jo grūtāk atsākt iet uz randiņiem pēc šķiršanās – un šeit mēs nerunājam par laiku, kas tev ir vajadzīgs, lai tiktu pāri notikušajam – laiki mainās un tāpat arī otrās pusītes meklēšanas veidi un apstākļi, kas jāņem vērā.

Šis raksts ir domāts sievietēm, kas ir tikušas pāri šķiršanās rūgtumam, ir no jauna iemācījušās būt vienas, kā arī ir gatavas doties jaunu attiecību uzsākšanas virzienā.

Ja esi sieviete, kura visus savus jaunības gadus ir atdevusi ģimenei un kurai bērni jau ir izauguši, tev grūtāk būs pierast pie jaunās randiņu vides, taču vieglāk nekā veidot attiecības jaunām sievietēm, kurām vēl bērni ir jāaudzina – viņām varbūt randiņu vide ir saprotamāka, taču attiecības jāveido starp vairāk nekā 2 cilvēkiem.

Kopīgais gan jaunām sievietēm, gan sievietēm brieduma gados ir nepieciešamība iziet jeb izdzīvot šos 5 soļus pirms jaunu attiecību uzsākšanas.

Lasi vēl: Ja kāds pēc šķiršanās dara ŠO, viņš varētu būt psihopāts!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt 5 lietas, kas tev jāizdara, pirms sāc iet uz randiņiem pēc šķiršanās!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close