Runājiet ar mīlestību, jo jūsu vārdi var burtiski atjaunot jūsu smadzenes.

Izvēloties vārdus, kurus mēs vēlētos izmantot, var burtiski mainīt mūsu smadzenes. Neiromikrobiologs Andrejs Ņūbergs un komunikācijas eksperts Marks Roberts Valdmans sadarbojās vienā grāmatā „Vārdi var mainīt jūsu smadzenes”.

Šajā grāmatā viņi apgalvo, ka vārdi faktiski var ietekmēt gēnu ekspresiju, kas ir emocionālā un fiziskā stresa regulators.

LASI ARĪ: 5 zodiaka zīmes, kuras nedrīkst traucēt, ja tām ir slikts garastāvoklis!

Dažu pozitīvu vārdu, piemēram, miera un mīlestības, izmantošana var palielināt kognitīvās funkcijas. Turklāt, ja lietojat šādus vārdus, bieži vien negatīvus, jūs varat uzsākt mūsu motivācijas punktus smadzenēs, spiežot tos uz dažām darbībām.

Tomēr, no otras puses, šī spektra izmantošana, negatīvo vārdu lietošana novērsīs noteiktu neiroķīmisko vielu ražošanu, kas nodrošinās stresa pārvaldību. Ikviena persona ir pakļauta uztraukumam.

Pieļaujot negatīvas koncepcijas un vārdus domās, tiks pastiprināta bailes aktivitāte mūsu smadzenēs, un tādējādi daži hormoni, kas izraisa stresu, aizpildīs sistēmu.

Šādi hormoni, tāpat kā neirotransmiteri, pārtrauks mūsu domāšanas procesus un traucēs normālu darbību.

Pēc Valdmaņa un Ņūberga domām, dusmīgie un negatīvie vārdi visās mūsu smadzenēs nosūtīs satraucošus signālus, kas daļēji slāpē pamatojumu centrus un loģiku.

LASI ARĪ: Laimīgās krāsas, kas jums jāvalkā saskaņā ar jūsu Zodiaka zīmi

Pareizu un pozitīvu vārdu izmantošana var mainīt personas realitāti. Optimistisku un pozitīvu vārdu saglabāšana smadzenēs stimulēs frontālās daivas aktivitāti. Šī ir joma, kas ietver noteiktus valodu centrus, kas ir tieši saistīti ar mehānisko garozu, kas ir atbildīga par personas kustību darbībā. Turklāt, koncentrējoties uz pozitīviem un pareiziem vārdiem, ietekmēs dažas citās mūsu smadzeņu jomās ilgāk.

Pārdomas, kā arī koncentrējoties uz dažām pozitīvām emocijām un idejām, uzlabos vispārējo veselību un labklājību, kas arī palielinās smadzeņu funkcionalitāti!

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru