Rūnu prognoze nedēļai no 12. līdz 18. februārim 2024. gadā – unikāla iespēja izmantot savus iekšējos resursus, lai gūtu panākumus

Iepazīstieties ar rūnu eksperta Igora Večerska jauno prognozi. Šī prognoze atklāj, kādas rūnas jūs pasargās un vadīs nākamajā nedēļā, raksta portāla Zeltene žurnālisti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Keno rūna mudina tevi apņēmīgi pārvaldīt savas zināšanas un varu. Tomēr esi uzmanīgs, lai nezaudētu savu elastību, īpaši šonedēļ. Roņa Yera atgādina tev par pacietības nozīmi, bet rūna Laguz – par intuīciju un emociju izpausmi.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Roņa Turisaz piepilda tevi ar spēku un apņēmību, taču esi uzmanīgs, kādus ceļus izvēlies. Rūna Berkana mudina pievērst uzmanību Vese***ai, bet rūna Kenija dod tev spēju kontrolēt situāciju, saglabājot līdzsvaru.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)
Runa Ansuz uzsver tavas komunikācijas prasmes, taču esi piesardzīgs emociju izpausmē. Roņa Turisaz aicina uz izlēmīgu, bet piesardzīgu rīcību, bet rūna Isa atgādina par pacietības nozīmi.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Rūna Dagaz atbalsta tavas spējas pārveidoties, taču pārdomā veidus, kā tu tiec uz savu mērķu sasniegšanu. Rūna Eyvaz aicina uz līdzsvaru, un rūna Algiz runā par savu interešu aizsardzību.

Lasi arī: Atvērsies durvis uz sapņiem: 3 zodiaka zīmes, kas būs laimīgas jau februāra vidū

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Ingus rūna piepilda tevi ar enerģiju un aizrautību, taču esi piesardzīgs, lai neiegūtu pārāk lielu iedvesmu. Turisaz rūna aicina uz spēku, bet Berkana rūna aicina uz pašaprūpi un personīgajām attiecībām.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)
Nautiz rūna simbolizē jūsu pacietību un neatlaidību, Yera rūna atgādina par pacietības nozīmi, bet Uruz rūna dod spēku un apņēmību.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment