Brīnies, ka sausais matu šampūns nedod vēlamo efektu? Tu to lieto nepareizi!

Sausais matu šampūns ir viens no cilvēces labākajiem izgudrojumiem – vismaz sievietēm tā noteikti šķiet.

Neliela daudzuma sausā matu šampūna iepūšana matos var palīdzēt ietaupīt laiku, ko tu pavadītu mazgājot matus, žāvējot tos un ieveidojot. Ja nav laika, tad sausais šampūns ir viena no labākajām izvēlēm.

Tomēr bieži vien ir dzirdēts, ka sievietes sūdzas par to, ka sausais šampūns ir slikts, tas nedarbojas, no tā nav nekādas jēgas, bet mēs tev atklāsim, ka problēma nav šampūnā, bet gan tajā, kā tu to lieto! Ja gribi, lai tas darbojas, tev ir jāizlasa šis raksts.

Kā pareizi lietot sauso matu šampūnu?

Līdzi, kā mēs to esam darījušas, gan jau arī tu iepūt matos sauso šampūnu no rīta, pirms dodies ārā no mājas. Tā kā tam ir tikai viens lietošanas veids – izsmidzināšana, ir grūti iedomāties, kā to varētu lietot nepareizi!

Tomēr, balstoties uz to, ko ir teikuši eksperti, sausais šampūns ir jālieto pirms gulētiešanas.

Lasi vēl: Cik tad īsti labs ir šis brīnumlīdzeklis- sausais šampūns

Tas ir tādēļ, ka tādā veidā šampūnam ir dots ilgāks laiks iesūkties, uzsūkt liekās eļļas, kas garantēs ne tikai to, ka mati izskatīsies tīri, bet arī tiks noslēpti mazie pelēkie matiņi, kas šad tad mēdz parādīties.

Pamēģini!

Avots: mirror.co.uk


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close