Šīm zodiaka zīmēm 2018. gads sola īpaši daudz veiksmes dažādās dzīves jomās

2018. gads sola pozitīvas pārmaiņas daudziem cilvēkiem, tomēr dažām zodiaka zīmēm zvaigznes sola īpaši pozitīvas pārmaiņas.

Šīs zīmes pamatoti var cerēt, ka jaunais 20168. gads būs pat būtisks pagrieziena punkts viņu dzīvēs – pie nosacījuma, ka tiek izmantotas sniegtās iespējas.

Lasi arī: Jumis jātur mājās, lai naudas netrūktu. Zīmes enerģētiku skaidro Brigita Ektermane

Auns

Aunam jaunais gads sola pirmkārt jau pārmaiņas emocionālajā pasaulē – pie tam ļoti pat uz labo pusi. Teju visus gadu Jupiters ir pozicionēts jūs mīlestības telpā, kas nozīmē, ka romantisko jūtu un emociju ziņā jums tiks sniegtas teju nebijušas iespējas. Tas var nozīmēt gan jaunas attiecības, gan arī esošo attiecību pāriešanu jaunā – daudz nopietnākā un interesantākā līmenī. Tāpat pozitīvas pārmaiņas sagaidāmas arī karjeras jomā – kāpsiet pa kāpnēm uz jaunām virsotnēm.

Lai uzzinātu sīkāk, kuras ir pārējās zīmes , kurām 2018. gads nesīs īpašu veiksmi, škir otru lapu


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close