Tagad jūs būsiet brīdināti: 2 zodiaka zīmes, kuru sirdis ir cietas kā akmens

Skorpions

Lai gan jaunībā Skorpioni ir impulsīvi, eksplozīvi un nedaudz nesaprātīgi, pieaugot, viņus var pieskaitīt pie tām zodiaka zīmēm, kas ir veidotas no stingras mīklas. Skorpions ir tā zīme, kura domā un jūt intensīvi, kura redz un saprot lietas, kā arī apkārt notiekošās dzīves situācijas dziļi un to patiesajā nozīmē.

Jūs varat paļauties uz Skorpionu, viņš jūs aizsargās un vienmēr būs līdzās, viņš būs kā atbalsts citiem. Viņa nobriedusī dvēsele ir spējīga izturēt lielus pārbaudījumus un iziet no tiem ar augsti paceltu galvu. Viņš pilnībā saprot un uzņemas uz sevi atbildību par to, ko jūt.

Lasi vēl: Traģēdija Jelgavas pusē: Diemžēl sievietes dzīvība izdzisa vienā acu mirklī

Pat tad, kad viņš cieš, viņš nevienam neparāda savas ciešanas un atveras tikai pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Tajā pašā laikā Skorpionam piemīt lieliska līdzsvara un atjaunošanās prasme. Tāpēc viņš vērsīsies pēc citu palīdzības vien tad, kad pats būs jau pilnībā apdedzinājies un izēdis veselu pudu ciešanu, kā arī būs jau atjaunojis līdzsvaru sevī. Skorpiona būtībā piemīt brīnišķīgs savienojums starp spēju pieņemt un atgrūst citu cilvēku palīdzību.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment