Tautas zīmes par maku: kā nezaudēt un būt uzvarētājam

Izvēloties maku, nevajadzētu paļauties tikai uz izskatu, ir svarīgi atcerēties, ka no tā lielā mērā ir atkarīgi jūsu ietaupījumi. Uzzini, kuru maku tev vajadzētu izvēlēties un ko tajā likt, lai finanses vienmēr būtu kārtībā?

Izmērs un izmaksas

Nauda mīl plašumu, tāpēc jāizvēlas ietilpīgs maciņš, kurā banknotes neburzās. Jums vajadzētu justies ērti izņemt un nolikt naudu. Ja jūs to uztverat nenopietni un nejauši noliksit naudu, jūsu Fin***u lietas kļūs par haosu. Atcerieties par īpašu nodaļu sīkumiem, jo, kā saka, penss ietaupa rubli.

Netaupiet izdevumus, iegādājoties labus, kvalitatīvus produktus; stabila glabātuve jūsu finansēm piesaistīs naudu, tāpat kā laba viesnīca piesaista viesus. Labāk, ja maks ir izgatavots no īstas ādas, jo zīmes daudz liecina, ka dzīvā enerģija piesaista veiksmi.

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze 2023. gada oktobrim: lai gūtu panākumus, būs japielieto visas savas spējas!

Lasi arī: Kā var aizstāt cukuru: ko cukura vietā likt tējā un kafijā

Jūsu maka krāsa

Lai jūsu nauda paliktu pie jums ilgu laiku, Fen Shui eksperti iesaka iegādāties maku melnā, brūnā vai dzeltenā krāsā. Piemēroti arī zelta un pelēki toņi. Metāla un zemes krāsas veicinās labvēlīgu finansiālo atmosfēru. Taču noteikti nav ieteicams ņemt līdzi zaļu un zilu maku, šie toņi pieder pie ūdens zīmēm, tāpēc jūsu kapitāls drīzāk “aizplūdīs”, nevis palielināsies.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment