Tiesa joprojām šaubās: Liene izkrita vai viņu izmeta?

Augstākā tiesa jau otru reizi atdevusi atpakaļ izskatīšanai apgabaltiesai krimināllietu par jaunas sievietes miršanas ap­stākļiem Rīgā pirms astoņiem gadiem. raksta laikraksts Latvijas avīze un portāls la.lv. 

“Latvijas Avīzes” 21. jūnija publikācijā “Liene izlidoja pa logu” rakstīju par sarežģīto gadījumu, kad 2009. gada 3. decembrī Rīgā, Ozolciema ielā, pa devītā stāva logu izkrita vai tika izgrūsta divdesmit gadus vecā Liene Jerjomenko un mira. Neskatoties uz vairākām neskaidrībām, liecību maiņām, neviennozīmīgiem poligrāfa rādītājiem, ekspertīžu slēdzieniem, tiešu pierādījumu neesamību, pirmā un otrā tiesu instance uz netiešu pierādījumu pamata lēma, ka Lieni pa logu izmetis toreiz 23 gadus vecais Jānis Ļipatovs. Tas notika pēc mājas ballītes, kur divi jauni vīrieši un divas jaunas sievietes visu nakti bija dzēruši, dejojuši un izklaidējušies…

Lasi arī: Viņai 25, viņam – 50. Vai tas ir normāli un kā tādas attiecības veidojas 25, viņam – 50. Vai tas ir normāli un kā tādas attiecības veidojas

Ar pēdējo tiesas spriedumu 20. jūnijā Ļipatovs tika nolemts 13 gadu un sešu mēnešu cietumsodam. Tiesa arī lēma, ka viņam jāsamaksā Lienes mātei 20 574 eiro kompensācija. Jānis kategoriski noliedza, ka Lieni būtu izmetis pa logu. Viņš kopš 2014. gada 10. marta atrodas apcietinājumā.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu vairāk par šo notikumu un ko saka Jānis


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close