Vai taisnība, ka melni kaķi sola neveiksmi?

Mēs domājām, ka satikt melnu kaķi, vienmēr ir slikta zīme, un pats dzīvnieks ir ļaunuma simbols. Bet vai tas tiešām ir? Mēģināsim to noskaidrot.

Daudzi melno kaķu ticējumi ir izveidojušies tālā pagātnē. Kā norāda praktiķi, šai māņticībai ir kopīgi aizspriedumi.

Patiesībā melns kaķis nav nelaimes laupītājs, tas ir simbols, kas aktualizē bailes no briesmām mūsu prātā. Kad mēs sastopamies ar melnu kaķi, mēs baidāmies, nervozējam vai kļūstam nemierīgi. Citiem vārdiem sakot,  mēs paši ieplānojam sliktu veiksmi. Ja esat uztveroša un viegli iedvesmojoša persona, jums jāveic pasākumi, lai izvairītos no pašprogrammēšanas. Galu galā, ja mēs tuvāk aplūkosim ticējumus par melnajiem kaķiem, tad jūs atradīsiet, ka labie būs daudz vairāk nekā sliktie.

LASI ARĪ: 10 istabas augi, kas iemiesos mīlestību un ģimenes laimi jūsu mājās

Melnais kaķis pārskrēja pāri ceļam, sagaidiet nepatikšanas. Varbūt tas ir vienīgais sliktais ticējums par kaķiem. Turklāt negatīvā ietekme šajā gadījumā nav tik daudz no kaķa kā paša cilvēka.

Melns kaķis sēž uz ceļa – uz naudu un veiksmi. Šī zīme darbojas daudz biežāk nekā iepriekšējā. Tātad, ja redzat dzīvnieku, kas atrodas uz ceļa, gaidiet labu veiksmi un bagātību.

LASI ARĪ: Jo lieliskāka jūs esat, jo grūtāk ir atrast patiesu mīlestību

Melnais kaķis iet pa ceļu – uz panākumiem un laimi. Ja melns kaķis vai kaķene iet pa ceļu, pateicieties dzīvniekam par laimi.

Melns kaķis ienāca mājā – gaidiet mīlestību. Izrādās, ka dzīvnieks piesaista ne tikai veiksmi, bet arī dod mīlestību. Ja melns kaķēns pielīp pie jums uz ielas, tas ir uz spēcīgu mīlestību. Kaķēns ir jāuzņem vai jānodod labās rokās, dodot viņam māju un ģimeni.

Melnie kaķi ir labākie dziednieki. Audzētāji nebaidās no melnajiem kaķiem, bet gan respektē tos. Šīs krāsas dzīvnieki – visspēcīgākās enerģijas īpašnieki, kas izvelk visu negatīvo. Turklāt melnais kaķis aizsargā savu īpašnieku no lāstiem, ļaunuma un raganām, pārvelkot to visu uz sevi.

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru