Vīrietis, kurš ir laimējis vairākās loterijās, atklāj savu noslēpumu – tev varētu noderēt!

Ja esat kādreiz nopircis loterijas biļetes, jūs zināt, ka ir grūti laimēt lielu naudas summu. Parasti cilvēki vairāk naudas iztērē pašām biļetēm nekā iegūst no tām kādu labumu.

Šo loteriju sauc par “Powerball”. Izredzes uzvarēt ir no 1 līdz 292 miljoniem. Salīdzinājumam – jūsu izredzes šogad iegūt zibens spērienu ir no 1 līdz 700 000.

Vai tu jūti atšķirību? Tāpēc Stefans Mandels, kurš uzvarēja veselas 14 reizes, kļuva par īstu noslēpuma atklājēju!

Lai garantētu uzvaru, Mandels patiesībā uzrakstīja algoritmu! Milzīgs teorētiskais darbs bija 8000 lapu garš! Mandels gaidīja lielu džekpotu, un tad viņš nopirka dažas skaitļu kombinācijas, kuras pēc viņa pētījuma garantēja, ka viņš uzvarēs.

Viņš izmantoja šo tehnoloģiju dažādās pasaules valstīs. Mandels strādāja ar lieliem “sindikātiem” cilvēkiem, kuri saņēma savu daļu no katras izmaksas.

Lasi vēl: Viņa laimēja loterijā un kļuva par miljonāri – neticēsi, ko viņa izdarīja!

Stefans ieguva vairāku miljonu dolāru džekpotus (piemēram, 1992. gadā – 27 miljonus ASV dolāru) un mazas balvas. Laika gaitā loterijas veidotāji sāka ņemt vērā Mandela prasmes, tāpēc viņi strādā pie algoritma, lai padarītu to visu sarežģītāku.

Tas pats cilvēks atzina, ka viņš netic azartspēlēm. Viņš uzskata, ka gudri jārisina jebkura spēle, mums jāpievērš uzmanība metodēm un algoritmiem, nevis veiksmei.

Tagad Stefans Mandels vairs nespēlē un vienkārši bauda savu dzīvi Klusā okeāna dienvidu salā.

Avots:

Leave a Comment