Zodiaka zīmes, kurām ir paši briesmīgākie raksturi – veselas piecas!

Daudzi jau zina, ka starp 12 Zodiaka zīmēm piecas no viņām ir ļoti sarežģīti cilvēki, bet vai tu zini kuras ir šīs piecas horoskopa zīmes?

Līdzko cilvēks ir dzimis, zvaigznēs ierakstās viņa dzimšanas datums, un pēc tā astrologi ļoti daudz ko var pastāstīt par konkrēto personu. Kāpēc gan dažas Zodiaka zīmes ir kašķīgas, dažas spītīgas, bet dažas patmīlīgas?

To visu nosaka zvaigznes. Nav noslēpums, ka piecas no visām Zodiaka zīmēm ir ļoti sarežģītas personas, un reti kurš spēj viņus ‘’atkost’’ līdz galam. Uzzini, vai viņu vidū esi tu!

5. vieta – MEŽĀZIS

Mežāži – ļoti neparasti cilvēki. Viņi runā to, ko domā, un tādēļ viņiem ir daudz ienaidnieku. Viņi nekad nevienam nestāstīs, kādas problēmas nomāc viņu dvēseli.

Mežāži ļoti reti pret kādu izturAs ar cieņu, tādēļ viņu paziņu loks ir ļoti šaurs. Ja jūs gadījumā iemīlēsieties Mežāzī, tad ziniet, ka jums būs vajadzīgi ļoti stipri nervi.

4. vieta – ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs – ļoti specifisks attiecībās. Viņi ciena tikai savu lēmumu un nevienu citu. Viņi ļoti viegli var apmānīt sev tuvu cilvēku tikai tādēļ, lai aizstāvētu savu viedokli.

Ūdensvīrs atšķiras no visiem ar ļoti asu prātu, bet emociju ‘’sprādzieni’’ pārsvarā ņem virsroku.  Lai apstrīdētu Ūdensvīra lēmumu, tev vajadzēs ļoti pacensties.

Lasi vēl: Vērtējam Zodiaka zīmes: kāda iespēja, ka viņš slepus plāno slepkavību?

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kas ierindojas pirmajās trīs vietās!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close