Zodiaka zīmju raksturojošās īpašības

astrology-clock-StMarks-clock-venice

Izlasi un uzzini, kādas īpašības visprecīzāk raksturo katras horoskopa zīmes pārstāvi!

Šeit esam apkopojuši visu zodiaka zīmju rakstura īpašības, tomēr cilvēkiem, kas dzimuši tuvu kādai citai zodiaka zīmei, šīs īpašības var “pārklāties”!

 

 

1

AUNS Viņam piemīt ļoti labi attīstīta loģika – tādēļ bieži vien viņi gudrības ziņā pārspēj citus. Viņš ir dzimis organizators un vadītājs – lielisks līderis.

Lasi arī: Īpašs Horo***ps. Uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi

 

2

VĒRSIS Viņam sagādā grūtības lēmumu pieņemšana – viņš mēdz bieži šaubīties par to, kas ir pareizi un kas nē. Ļoti ietiepīgs attiecībā uz savu viedokli.

 

 

3

DVĪŅI Viņiem dzīves laikā bieži var mainīties partneri, ja viņi nav atraduši sev blakus īsto cilvēku. Uzskatos ir ļoti brīvi un spēj ātri pielāgoties.

 

 

4

VĒZIS Viņi ir ļoti laipni un gādīgi – bieži vien tā dēļ viņi tiek izmantoti. Tomēr viņiem ir arī sliktā puse, kas atklājas tad, ja viņi tiek sāpināti.

 

 

5

LAUVA Viņš bieži vien ir nervozs, jo visu laiku cenšas tiekties tikai pēc labākā. Lai arī no ārpuses izskatās stingrs un nelokāms, viņš ir ļoti godīgs pret citiem.

 

 

6

JAUNAVA Viņai patiesībā nav nepieciešami citi cilvēku blakus, lai būtu kāds, kurš palīdz- ar visu galā var tikt pati, citi piepilda tikai viņas emocionālo pasauli.

 

 

7

SVARI Viņš parasti citiem ir ļoti patīkams, jo māk šarmēt. Viņš ir ļoti godkārīgs, kas arī viņu dzīvē ved uz priekšu un liek pieņemt arvien jaunus izaicinājumus.

 

 

8

SKORPIONS Viņš ir ļoti cienījams, jo pret citiem ir ieturēts un godīgs, tomēr dažkārt mēdz būt arī divkosīgs. Viņš parasti ir mākslinieks ar ļoti radošu personību.

 

 

9

STRĒLNIEKS Viņam praktiski vienmēr ir enerģija, tādēļ necieš bezmērķīgu sēdēšanu dīvānā. Viņš pret citiem ir taisnīgs, bet mēdz nedomāt, ko dara.

 

 

10

MEŽĀZIS Viņš ir uz mērķi orientēts – darbs, izglītība viņam vienmēr būs pirmajā vietā, jo uzskata tos par lielākajām vērtībām. Dažkārt viņi izmanto citus savām interesēm.

Lasi arī: Īpašs Horo***ps. Uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi

 

 

11

ŪDENSVĪRS Viņam ļoti tuva ir ģimene, tomēr citi cilvēki tuvu gan ilgi neturas, ja visu laiku necenšas saglabāt attiecības. Viņš ir dāsns un labvēlīgs.

 

 

12

ZIVIS Viņš ļoti dziļi spēj izprast lietas, jo viņam ir laba spriestspēja. Viņam ir bagāta fantāzija, tādēļ bieži vien dzīvo savā iedomu pasaulē.

 

Leave a Comment