10 pārsteidzoši strikti noteikumi, kurus jāievēro ikvienai princesei; #6 Keitai ne vienmēr izdodas ievērot

800px-catarina_duquesa_de_cambridge-850x566-1

Daudzas meitenes sapņo kļūt par princesēm, taču reālajā dzīvē princesei ir jādara daudz kas vairāk, nekā tikai skaisti jāizskatās, un tas arī ir pietiekoši grūts uzdevums.

Princesei ir jāpārstāv visa valsts, un tas ir pilnas slodzes darbs – ne tikai darba laikā, bet pilnīgi visās dzīves jomās. Piemēram, Keitas Midltones dzīve pilnībā mainījās, kad viņa sāka satikties ar princi Viljamu un oficiāli kļuva par karaliskās ģimenes locekli. Viņai nācās ievērot stingrus un reizēm arī dīvainus noteikumus.

Sevišķi stingri noteikumi ir tieši Lielbritānijas karaliskajā ģimenē, jo ir jātiekas ne tikai ar pareizajiem cilvēkiem, bet arī vienmēr jābūt pareizajā laikā un vietā.

Lasi arī: Lūk, ar ko Keita Midltone atkal nokaitinājusi karalieni Elizabeti

Šie 10 noteikumi varētu būt nedaudz pārsteidzoši, taču tie pavisam noteikti palīdz novērtēt karaliskās ģimenes sievietes.

Šķir lapu tālāk, lai lasītu, kādi noteikumi ir jāievēro karaliskās ģimenes princesēm:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close