3 galvenie noteikumi spilvenu un segu mazgāšanai, kas jāzina katrai saimniecei

Pēc pareizas mazgāšanas lieta noteikti saglabās savu nevainojamo izskatu.

Lai spilveni un segas kalpotu ilgi un saglabātu savu nevainojamo izskatu, ir jāzina, kā pareizi tos mazgāt. Neskatoties uz to, ka galvenie šādu izstrādājumu kopšanas noteikumi ir plaši zināmi, dažas saimnieces joprojām pieļauj kļūdas. Tāpēc atgādināsim, kā pareizi mazgāt gultas veļu.

Izpētiet etiķetes

Vispirms, pirms sūtīt spilvenu vai segu veļas mazgājamajā mašīnā, ir svarīgi izlasīt informāciju, ko ražotājs norāda uz izstrādājuma etiķetes. Tur ir norādīti visi nepieciešamie ieteikumi – sākot ar mazgāšanas režīmu un beidzot ar ūdens temperatūru.

Mazgāšana saudzīgā režīmā

Lielākajā daļā gadījumu ražotājs iesaka mazgāt gultas veļu saudzīgā vai maigā režīmā. Šādā gadījumā ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 30 līdz 40 grādus. Turklāt veļas mazgāšanai pulveru vietā labāk izmantot līdzekļus želejas formātā. Tie neļaus produktu pildvielām izkļūt, jo tās tiks labi izskalotas. Svarīgi ir arī iestatīt divkāršu skalošanas ciklu.

Lasi vēl: Izvēlieties sev tīkamāko apli: pārsteidzoši precīzs personības tests

Pareiza žāvēšana

Gultas veļu vislabāk žāvēt svaigā gaisā, tomēr, ja šāda iespēja nav pieejama, uzlieciet spilvenus un segas uz žāvētāja un novietojiet to pie loga. Telpai jābūt labi vēdināmai. Pēc izstrādājumu žāvēšanas ļaujiet tiem kādu laiku gulēt ārpus skapja, lai jūs būtu 100% pārliecināts, ka gultasveļa ir pilnīgi sausa.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Zeltene grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Spilveni un segas jāmazgā vismaz reizi trijos mēnešos.

Leave a Comment