3 lietas, kuras jūs nekad nepanesat attiecībās, saskaņā ar jūsu Zodiaka zīmi

Tātad, šeit ir 3 lietas, kuras jūs nepanesat attiecībās, saskaņā ar jūsu Zodiaka zīmi!

1. Auns

Pirmkārt, jūs tiešām ienīstat to, kad cilvēki dod jums smieklīgus mājienus. Otrkārt, jūs satraucaties, kad cilvēki nereaģē uz nosūtītajiem ziņojumiem. Treškārt, jūs nevēlaties samierināties ar partneriem, kas piedzīvo patstāvīgas ​​garastāvokļa svārstības.

LASI ARĪ: 5 Zodiaka zīmes, kuras 2019. gada aprīlī būs vislaimīgākās!

2. Vērsis

Pirmkārt, jūs nekad nevēlaties būt attiecībās ar kādu, kam ir manipulācijas iezīmes. Otrkārt, jūs ienīstat to, kad cilvēki kļūst pārāk greizsirdīgi attiecībās. Treškārt, jūs apbēdina, kad jūsu partneris pārkāpj jūsu personisko telpu.

3. Dvīņi

Pirmkārt, jūs satraucaties, kad uzziniet, ka jūsu partneris slēpj kaut ko no jums. Otrkārt, jūs jūtaties nodots, kad uzziniet, ka jūsu partneris ir melojis jums. Treškārt, jūs nevēlaties būt kopā ar kādu, kurš nevar kontrolēt alkohola lietošanu.

4. Vēzis

Pirmkārt, jūs jūtaties ļoti apbēdināts, kad kāds pēkšņi atsakās no kopīgiem plāniem. Otrkārt, jums nepatīk ilgi gaidīt kādu. Treškārt, jūs esat satraukti, kad kāds atsakās skaidri definēt attiecību statusu ar jums.

LASI ARĪ: 6 zodiaka zīmes, kas ir visvairāk atkarīgas no mīlestības

5. Lauva

Pirmkārt, jūs nekad nevēlaties zināt, ka persona, ar kuru jūs tiekaties, ir piekrāpis jūs vai darījis nepareizi attiecībā pret jums. Otrkārt, narkotiku lietošana vienmēr būs nopietns šķērslis jums. Treškārt, jūs vienkārši nevarat tikt galā ar kādu, kurš katru nedēļu dosies uz ballītēm.

6. Jaunava

Pirmkārt, jūs nevēlaties, lai jums būtu attiecības ar kādu, kurš ir slinks, un nav centieni attīstībai. Otrkārt, jums būtu kauns būt ar personu, kurai trūkst virziena, struktūras un kārtības dzīvē. Un, treškārt, jūs vienkārši nevarat piespiest sevi būt tolerantam pret nenobriedušu personu.

7. Svari

Pirmkārt, jums tiešām nepatīk cilvēki, kas ir nepacietīgi. Otrkārt, jūs ienīstat, kad citas personas negatīvā enerģija un pesimisms nomoka jūs. Un, treškārt, jūs uztrauc kāds, kas darbojas pārāk agresīvi.

LASI ARĪ: Kāds tu esi mīlestībā

8. Skorpions

Pirmkārt, jūs nekad nevēlaties izklaidēt kādu, kuram jūs esat pārāk nepieciešams. Otrkārt, jūs to ienīstat, kad cilvēki rīkojas nepareizi attiecībās. Treškārt, tas tiešām kaitina jūs, kad kāds izmanto pasīvo agresivitāti, lai atrisinātu problēmu.

9. Strēlnieks

Pirmkārt, jūs nekad nebūsiet iecietīgi pret jebkāda veida necieņu. Otrkārt, jūs vienkārši aiziesiet prom no cilvēkiem, kuri nav pietiekami pieticīgi, lai atzītu savas kļūdas un atvainotos. Treškārt, jūs ienīstat to, kad cilvēki mēģina vainot citus cilvēkus, kad kaut kas notiek viņu dzīvē nepareizi.

10. Mežāzis

Pirmkārt, nezināšana ir kaut kas tāds, ko jūs nekad nepieņemsiet citos cilvēkos, īpaši informācijas laikmetā. Otrkārt, jūs zvērat, ka liekuļi ir jūsu vissliktākie ienaidnieki. Treškārt, jūs vienkārši nevarat sazināties ar cilvēkiem, kuri jūtnepieciešamību obligāti pārbaudīt savus sociālos tīklus ik pēc 5 minūtēm.

LASI ARĪ: Izvēlies kaķi un uzzini, kas tev nepieciešams attiecībās!

11. Ūdensvīrs

Pirmkārt, jūs nekad nebūsiet pārāk jutīgi pret cilvēkiem, kas jūs kontrolē. Otrkārt, jūs pilnībā izvairieties no cilvēkiem, kas mīl tenkas. Un, treškārt, jūs vienkārši izslēdziet cilvēkus no savas dzīves, kas, kā jūs zināt, apzināti melo jums kaut ko.

12. Zivis

Pirmkārt, jūs ienīstat būt ar kādu, kas visu laiku regulē. Otrkārt, jūs ļoti labi nereaģējat uz cilvēkiem, kas darbojas un jūtas vienmēr pareizi dzīvē. Un, treškārt, jums vienmēr ir vajadzīgs to cilvēku dziļums, ar kuriem jūs esat – tāpēc jūs ienīstat virspusējus cilvēkus!

avots: esotericblog

loading...

COMMENTS

Leave a Comment