Kāju Vese***a: 4 faktori, kas ietekmē jūsu kāju veselību

Kāju Vese***a

Kāju Vese***a – pati neaizsargātākā vieta sieviešu kājās ir nevis papēži, bet gan vēnas. Vēnu varikozā paplašināšanās ir sastopama praktiski katrai 3. sievietei.

Kā viens no to rašanās iemesliem tiek minētas nepareizās pozas, kādās viņas sēž.

 

Kāju Vese***a: sēdēšana darbavietā

Ilgstoša sēdēšana, īpaši mīkstajā krēslā noved pie As**s stagnācijas kāju vēnās un iegurņu orgānos, kas negatīvi ietekmē sievietes veselību.

Lai atjaunotu pareizu As**s cirkulāciju, katru stundu vajadzētu taisīt vingrinājumus kājām: pastaigāt pa kāpnēm, pāris reizes pacelties uz pirkstgaliem u.tml. Muskuļi saraujoties sniedz labumu vēnu sieniņām – liekot asiņu šūnām aktīvāk pārvietoties.

Lasi arī:  Trīs dabīgi produkti, kas palīdzēs atbrīvoties no varikozām vēnām

 

Kāju Vese***a: visu dienu stāvot kājās

Ja jums ir nepieciešams ilgu laiku stāvēt kājās – tas arī neiet par labu asiņu cirkulēšanai: vēnu sieniņas izstiepjas un paliek plānākas, As**is aizkavējās vēnu vārstuļos, kas līdzinās kabatām – atrodas As**svadu iekšpusē.

Kā rezultātā – dienas beigās rodas smaguma sajūta kājās, manāms pietūkums, un pēc kāda laika caur ādu ir saredzami tīklveida kapilāri vai vēnu mezgli. Situāciju pasliktina augstpapēžu kurpes.  Apavi uz augstiem papēžiem neļauj darboties  ikru muskuļiem, kas ir ļoti svarīgi vēnām, kas atbild par kāju apakšdaļu.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment