5 īpašības, kuras vīriešiem patīk sievietēs (izņemot skaistu izskatu)

Ir vairākas lietas, kas vīriešiem šķiet pievilcīgākas sievietēs nekā viņas izskats.

 

Visi novērtē labu izskatu. Bet izskats vēl nav viss. Ir vairākas lietas, kas vīriešiem šķiet pievilcīgākas sievietēm nekā viņas izskats. Protams, daudzi stiprā dzimuma pārstāvji galvenokārt pievērš uzmanību skaistumam, bet, no otras puses, dažiem no viņiem patīk kaut kas cits.

Faktiski noteiktam vīriešu tipam noteiktas svarīgas sievietes iezīmes ir krietni svarīgākas par ārējo skaistumu. Ja jūs interesē tas, kas piesaista vīriešus (vai vismaz tas, ko jūs varat darīt, lai jūsu dzīvē parādītos  cienīgs vīriietis), sāciet strādāt pie tā, lai sevī izkoptu šādas īpašības. Tās visas ir pozitīvas iezīmes, tāpēc, attīstot tās, jūs kļūsit pārliecinātākas par sevi, un jūsu attiecības no tā iegūs! Vēl vairāk – jūs gūtiet labumu no tā arī citās dzīves jomās…

Šīs ir sievietes piecas īpašības, kuras vīrieši vērtē vairāk nekā izskatu:

1. Interesanta personība
Tas izklausās acīmredzami, jo katram cilvēkam patīk komunicēt ar interesantām personībām. Bet šarms un humora izjūta var pilnībā aizēnot vīrieša iespaidus par viņa sarunu biedra izskatu. Turklāt spēja nodibināt kontaktus ar citiem cilvēkiem ir viena no cilvēka pamatvajadzībām. Un, ja jūs varat saskaņot savas personības iezīmes ar partnera raksturu, tad jums ir lielas iespējas izveidot reālas un ilgstošas ​​attiecības.

Interesanta personība un humora izjūta ir nesaraujami saistītas. Spēja pasmieties par sevi vai par viņu, šī vārda labā nozīmē, jums abiem radīs lielisku noskaņu un padarīs jūsu uzturēšanos ērtāku. Ja jūs esat atvērta, jums patīk jokot un smieties, tad vīrieši jūs vienkārši apbrīnos un jūs ātri pamanīsit, kā jūs sākat veidot jaunus interesantus kontaktus.

2. Klausīšanās prasmes
Klausīšanās nozīmē ne tikai dzirdēt, ko otra persona saka, un kaut ko pateikt pretī. Aktīvais klausītājs dzird partnera teikto un sniedz viņam jēgpilnu atgriezenisko saiti. Dažiem vīriešiem ir grūtības ar to, bet katrs no viņiem novērtē sievieti, kura patiešām zina, kā klausīties.
Kad parādīsi savam vīrietim, ka zini, kā viņu klausīties, viņš pretī sāks rīkoties tāpat, jo viņam šķiet, ka esi uzmanīga pret viņa vārdiem. Būt labam klausītājam ir izdevīgi ne tikai personīgajā dzīvē, bet arī visos citos attiecību veidos…

 

3. Spēja panākt kompromisu
Vīrieši novērtē sievietes, kuras konfliktu situācijās vēlas kompromisu un risina problēmu sarunu ceļā. Ieņemot sstingru nosstāju, jūs tādējādi provocējat stresu un spriedzi attiecībās, bet tas jo īpaši attiecas uz attiecībām ar pretējo dzimumu. Kompromiss nenozīmē, ka jūs zaudējat savu pozīciju. Un tas nenozīmē, ka jūs vienmēr piekāpsities sava partnera vēlmēm!

Kompromisa būtība ir izstrādāt kopēju risinājumu, kas apmierinātu abas puses. Ilgtermiņā tas izrādās noderīgs attiecību uzturēšanai un dod jums prasmes diskutēt un kopīgi pārvarēt jaunos šķēršļus.

4. Spontāna personība
Ja esat viena no tām sievietēm, kurai jāizveido saraksti un grafiki, un esat pieraduši visu laiku plānot līdz sekundei, tad ir laiks padomāt par to, kā mazliet atpūsties. Vīrieši apbrīno sieviešu spēju būt elastīgai un izturēties pret to pašsaprotami.
Spontānums ietver nejaušas mīlestības, laipnības un pateicības izpausmes. Un arī šī spēja parādīt prieku, kad partneris jums piedāvā negaidītas pārsteiguma brīvdienas vai parādās jūsu birojā ar ziedu pušķi. Būt spontānam ir viens no veidiem, kā saglabāt dzirksteli attiecībās.

 

5. Sasniegumi
Vīriešus ļoti piesaista sievietes, kuras ir pārliecinātas par paveikto un lepni runā par saviem sasniegumiem. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu būt prestižam darbam vai iespaidīgai karjerai. Tas vairāk ir stāsts ir par jums, lai zinātu, ko vēlaties no dzīves, un nebaidieties strādāt sava mērķa sasniegšanai. Lai iegūtu vīrieša uzmanību, pietiek ar to, lai tu būtu apmierināta ar sevi un sajustu dzīves pilnību.

Lasi arī: Ko par jūsu vīrieti var pateikt viņa dzimšanas mēnesis?

Nav nekas pievilcīgāks par sievieti, kura zina, kas viņa ir un ko viņa vēlas. Pārliecinoties par spēju sasniegt to, ko vēlaties, jutīsities labāk! Un pārliecība tikai stiprinās šo sajūtu, kļūstot par virzītājspēku jūsu attiecībās.

Mūsdienās, spriežot pēc sociālajiem tīkliem un popkultūras, var šķist, ka vīriešus interesē tikai izskats. Bet tas ir tālu no patiesības. Sievietēm ir daudz īpašību, kuras var apbrīnot, un šādas pazīmes ir atrodamas katrā! Iemācieties šīss īpašības saskatīt sevī un ļaujiet tām padarīt jūs vēl pievilcīgāku. Ja to panākssiet, neviens vīrietis jums nespēs pretoties.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru