Viņa katru vakaru to lika zem mēles. Rezultāts– figūra, kuru apskauda visi!

1-19

Kad ir atnākušas pirmās pavasara dienas, spilgti spīd saulīte un gaiss kļūst caurspīdīgs, man sākas grūti laiki.

Es priecājos par pavasari, bet vienlaicīgi arī saprotu, ka šī ziema bijusi smaga, un tas atstāja pamanāmas pēdas manā ķermenī…

Atgūt modrību, stiprināt imunitāti, paaugstināt enerģijas līmeni palīdzēs šis vienkāršais līdzeklis! Turklāt pateicoties tam var ātri notievēt pat par 5 kg nedēļā. Tas ir mans vājuma glābiņš, ko izraisījis vitamīnu trūkums un jebkādas garastāvokļa svārstības!

Kā ātri nomest 5 kg

Lai ātri savestu ķermeni kārtībā un atgūtu sevī pārliecību par savu neatvairāmību, ieteicams izmantot šo brīnišķīgo līdzekli.

Tiesa, obligāta ir arī nākamā noteikuma izpilde: izdzer 1 glāzi ūdens 15 minūtes pirms katras ēdienreizes – tas palīdzēs tev kontrolēt apetītes līmeni, izvadīt no organisma visu lieko un atbrīvoties no tauku atliekām, nenodarot kaitējumu savai veselībai.

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā to pagatavot:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close