5 lietas, ko nedrīkst darīt gultā nekādā gadījumā!

Guļamistaba ir viena no vietām, kur mēs pavadām lielāko daļu sava laika. Pareiza atpūta ir būtiska pilnvērtīgai dzīvei. Eksperti iesaka gulēt no 7 līdz 9 stundām. Taču svarīgs ir ne tikai laiks, bet arī jāizvairās no patiešām sliktiem ieradumiem…

1. Nav ieteicams gulēt ar tehnoloģiskām ierīcēm, piemēram, mobilajiem tālruņiem vai planšetdatoriem. Šīm ierīcēm var būt negatīvs starojums.

2. Televizora skatīšanās pirms gulētiešanas daudzos gadījumos ir slikts ieradums. Šī iemesla dēļ mūsu smadzenes nevar pilnībā atpūsties. Daudzi cilvēki nevar aizmigt, neskatoties televizoru pirms gulētiešanas. Tomēr labāk to būtu izslēgt vismaz stundu pirms gulētiešanas.

3. Mēs bieži kaut ko apspriežam pirms gulētiešanas, kas arī ietekmē mūsu psiholoģiju. Runāšana ir ieradums, kas var izraisīt Vese***as problēmas. Gultai jābūt “svētai” vietai.

Lasi arī: 7 veidi kā vīrieši noķer un notur sievietes “uz āķa”

Lasi arī: 6 zvaigžņu zīmju pārtāvji, kuriem līdz augusta beigām veiksies visvairāk

4. Ja jūs parasti sērfojat internetā, jums jāzina, ka internets ir pilns ar izklaidi, kas var likt mums pavadīt stundas nemanot. Tāpēc netērējiet savu laiku.

5. Miegs nekad nedrīkst būt saistīts ar darbu. Saskaņā ar nesen veiktu pētījumu, daudzi strādā no savas gultas. Tas ir ļoti slikti! Mūsu smadzenes sajauc nepareizo darba vietu ar vietu, kur atpūsties.

Ja lasi šo rakstu gultā, iesakām izslēgt mobilo telefonu!!! Mēs ceram, ka esam jums nedaudz palīdzējuši.

Leave a Comment