7 veidi kā vīrieši noķer un notur sievietes “uz āķa”

Neesi naiva, tiklīdz sāksi vēlēties skaidrību attiecībās, tev ar viņu uzreiz kļūs neērti…

1. Vīrietis pazūd, tad atkal parādās, it kā tavā dzīvē nekas nebūtu noticis.

Tas ir, viņš vispirms izrāda jums savu interesi, uzņemas iniciatīvu, uzaicina uz randiņu, velta jums daudz laika un uzmanības, un pēc tam tikpat pēkšņi uz kādu laiku pazūd no jūsu dzīves bez jebkāda paskaidrojuma.

Tu, protams, esi bezcerībā, nesaproti, kas noticis, vari pat sākt vainot sevi, ka esi izdarījusi kaut ko nepareizi un kaut kādā veidā aizvainojusi savu princi, bet paejot mazliet laikam, tu jau esi nomierinājusies vai pat samierinājusies un atteikusies no domas par šo vīrieti, kad viņš pēkšņi atkal parādās tavā dzīvē.

Viņš sāk stāstīt, kā viņam tevis pietrūka un tas vairs neatkārtosies, taču, kā jūs saprotat, laiks paiet un vīrietis atkal mistiski pazūd, liekot jums vēlreiz domāt un brīnīties, kas noticis.

Lasi arī: 6 zvaigžņu zīmju pārtāvji, kuriem līdz augusta beigām veiksies visvairāk
Lasi arī: 6 pazīmes, ka tu esi uz būtisku pārmaiņu sliekšņa savā dzīvē

Šīs ir “silts-auksts” vai “tuvāk-tālāk” spēles, kas ļoti labi aizrauj tās sievietes, kuras sapņo atrast savu vienīgo un vienkārši neredz citu jēgu dzīvei kā vien satikt “savu sapņu vīrieti”.

Šādām sievietēm bieži ir daudz baiļu, mazvērtības kompleksi un zems pašvērtējums, un daži vīrieši to ļoti labi izjūt un sāk manipulēt. Tāpēc esiet piesardzīgas, lai nepieļautu visus šos trikus.

2. Vīrietis vienkārši pārliecina sievieti, ka viņa vairs nav vajadzīga nevienam, izņemot viņu, un vispār viņa nesatiks nevienu labāku par viņu.

Šis triks, protams, visvairāk darbojas ar tām sievietēm, kuras ir ļoti nepārliecinātas par sevi un savu pievilcību, nozīmi un vērtību. Viņas baidās palikt vienas un sākt visu no jauna, un viņas vīrietis to zina un tāpēc turpina dienu no dienas “spiest uz sāpošu vietu”, tas ir, lai pārliecinātu viņu, ka viņa vairs nevienam nav vajadzīga, tādējādi pastiprinot viņas pašas bailes un bažas.

Viņš jūtas tik labi un ērti, jo viņa no viņa nekur neaizies, un sievietei bieži vien vienkārši nav pietiekami daudz drosmes un atbalsta no kāda, lai beidzot pārtrauktu šīs toksiskās attiecības un izkļūtu no “mūžīgā upura” tēla.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment