5 neparasti fakti par katru Zvaigžņu zīmi

Ikvienam ir slēpts spēks, spējas un talanti. Tas ir iekšējais potenciāls, kas katru no mums padara īpašu. 5 fakti par dažādām Zvaigžņu zīmēm liks tev iemīlēties tajās uz visiem laikiem.

Nav skaidras atbildes uz jautājumu, kura Zvaigžņu zīme ir labākā. Izpētot zvaigžņu apļa pārstāvju raksturīgās iezīmes, mēs varam droši teikt, ka katrs no viņiem ir īpašs: viņiem visiem ir kaut kas savs, unikāls un neatkārtojams. Šoreiz eksperti piedāvā uzzināt neparastus faktus par katru Zīmi.

Auns

1 fakts: laipnākā zīme. Zvaigznes apveltīja Aunu ar drosmi, atsaucību un patiesu sirsnību. Jā, dažreiz Auns var būt skarbs un agresīvs, taču viņš nevienam nevēlas ļaunu.
2. fakts: viņš neprot melot. Nav godīgākas un tiešākas Zīmes.
3. fakts: atkarīgs no cilvēkiem. Auns ir liels bērns, kurš pilnībā uzticas tiem, kurus mīl. Viņš cilvēkos saskata tikai labāko, attaisnojot viņu trūkumus.
4. fakts: Auns cīnās par taisnību. Viņš var būt nežēlīgs pret saviem ienaidniekiem, taču viņš nekad neaizvainos neaizsargātos.
5. fakts: kļūst par mīlestības ķīlnieku. Auns ir drosmīga zīme, kas nekad neizpaudīs savas vājās puses. Bet viņa galvenās bailes ir tikt maldinātam. Viņš vienmēr atver savu dvēseli savam mīļotajam, tāpēc viņa nodevība Aunam sāp līdz pat sirdij.

Vērsis

1 fakts: Vērsis ir savu paradumu ķīlnieks. Viņam ir ļoti grūti tikt galā ar jebkādām izmaiņām dzīvē. Viņš novērtē konsekvenci, komfortu un stabilitāti.
2. fakts: neticami spītīgs. Vērsis rada mierīga, maiga un nosvērta cilvēka iespaidu, taču iekšienē viņā ir milzīgs spēks, pateicoties kuram viņš “sapucēs” ikvienu, kas stāsies viņam ceļā.
3. fakts: var likt smieties ikvienam un jebkurā vietā. Vērsis ir ļoti praktisks un nopietns, taču ne bez pašironijas. Starp šīs zīmes pārstāvjiem ir daudz komēdijas aktieru.
4. fakts: jūs varat viņam uzticēties bez nosacījumiem. Vērsim nepatīk melot, lai gan viņš zina, kā to izdarīt.
5. fakts: netiecas pēc lieliem augstumiem. Viņš nestrādās kāda neapzināta, neskaidra mērķa labā, pat ja zinās, ka var to sasniegt. Viņam patīk piezemētākas un  reālistiskākas vēlmes.

Lasi arī: Teicieni par zvaigžņu zīmēm, kas atspoguļo visu to būtību

Lasi arī: Prognoze 2023. gada 5. novembrim: Aunam jāpievērš uzmanība savam uzturam, Mežāzis saņems dāvanu!

Dvīņi

1 fakts: Dvīņi ir nemierīgākā, nenotveramākā, enerģiskākā un nepastāvīgākā zīme , kas padara to neticami interesantu ikvienam. Es gribu atrisināt šo mīklu katru dienu.
2. fakts: mīl vieglu naudu. Starp Dvīņiem ir daudz šarlatānu un Krā***ku.
3. fakts: viņš zina visu un tajā pašā laikā nezina neko. Dvīņi ātri uztver jaunu informāciju, bet diemžēl nezina, kā to izmantot savā labā.
4. fakts: nemācās no kļūdām, un pašos pamatos. Bieži vien Dvīņi cieš no savas nepastāvības, sapņojot beidzot apmesties un  atrast vienu patiesu ceļu, nedzenot jaunus sapņus un pieredzi. Bet katru reizi viss sākas no jauna.
5. fakts: nosliece uz atkarību. Savas nepastāvības dēļ viņš bieži kļūst par sliktu ieradumu ķīlnieku. Dvīņi ir orientēti uz pasauli, un tieši tur viņi meklē veidus, kā uzlabot savu dzīvi, aizmirstot, ka viņu iekšienē ir vesela zināšanu, gudrības un atbilžu krātuve.

Vēzis

1 fakts: neatrisinātākā un noslēpumainākā zīme. Vēzis ir neatrisināts noslēpums ne tikai tuviniekiem, bet arī zvaigžņu ekspertiem. Viņam ir princips: paturi visu pie sevis. Tāpēc patiesās jūtas un to dziļums nav zināms visiem, izņemot pašu Vēzi.
2. fakts: Vēzis ir ļoti aktīvs, zinātkārs un atvērts visam jaunajam. Viņš dod priekšroku dažādībai, nevis rutīnai, tāpēc ir gatavs izpētīt šo pasauli un atklāt jaunas robežas.
3. fakts: Vēzis ir līderis ar lielo L. Viņš ir iniciators, kura mērķis ir vadīt cilvēkus un virzīt tos.
4. fakts: redz caur cilvēkiem. Pateicoties spēcīgajai intuīcijai, viņam ir lieliska cilvēku izpratne. Viņš prot saskatīt katra talantus, jūtas un nodomus un ir gatavs palīdzēt citiem, iesakot dzīves virzienu.
5. fakts: mērķis ir gūt panākumus, bet bieži vien neizdodas. Vēzis ir mērķtiecīgs, taču parasti zaudē reālistisku skatījumu uz dzīvi, pakļaujoties nereāliem sapņiem.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment