5 zinātniskās fantastikas filmas, kas ir jānoskatās

5-nauchno-fantasticheskih-filmov-kotorye-stoit-posmotret

5 zinātniskās fantastikas filmas, kas, pēc mūsu domām, ir visinteresantākās un visaizraujošākās. 

Sākums (“The inception”, 2010)

inception-whip-top_blog

Viena no neparastākām un tajā pašā laikā interesantākām filmām. Solīds budžets un populāri aktieri ne vienmēr liecina par panākumiem, lai saņemtu auditorijas simpātijas, lai gan šajā gadījumā viss izdevās. Filma rada satriecošus iespaidus jau no pašiem pirmajiem kadriem.

Vairākos forumos vēl joprojām ļaudis diskutē par filmas nobeigumu un par tā nozīmi – kaut arī ir pagājuši 5 gadi kopš pirmizrādes.

Ja neesat vēl redzējuši – iesakām!

Gravitācija (“The Gravity”, 2013)

original-1_blog

Vēl viena lieliska filma, kas parāda jums iespējamu situāciju – avāriju kosmosā, kad kosmonauti paliek praktiski bezpalīdzīgi, rēķinoties tikai paši ar sevi.

Kosmonautiem principā nav cerību izdzīvot – tomēr ir neliela iespēja, taču vajag domāt uz priekšu un izanalizēt katru nākamo soli, lai viss izdotos.

Laika Cilpa (“Looper”, 2012)

looper-i1_blog

Interesanta filma, kur ir parādīts viss, ko gribētos redzēt: ceļojumi laikā, mutācijas, ļoti iespaidīgas cīņas, galvenajās lomās: Bruss Viliss un Džosefs Gordons – Levits. Kopumā šī filma parādīja visu, kas bija gaidīts no aktieru puses.

Skatītājs ir ieinteresēts visas filmas garumā – sižets ir lielisks un aizraujošs, apvienojumā ar lieliskajiem aktieriem rodas kolosāls iespaids par redzēto.

Viņa (“Her”, 2013)

her-olivia-wilde_blog

Šī kino lente iznāca nesen, un paspēja iepatikties gan parastiem cilvēkiem, gan arī IT nozares speciālistiem. Filmā var redzēt aktrisi Skārletu Johansoni neparastajā lomā – programmētāja.

Rakstnieks, cilvēks, iemīlas programmā, un skatītājs cītīgi seko sižeta līnijai, kurš, var teikt, pagriež visu negaidītā virzienā.

Donijs Darko (“Donnie Darko”, 2001)

42195660_blog

Daudzi no mums ir dzirdējuši par šo filmu. To var nosaukt par satriecošu, un tas vēl ir vienkārši vārds. Kinolentes sižets – viens no juceklīgākajiem un tajā pašā laikā viens no interesantākiem visā kino vēsturē.

Filmai nepaveicās – iznāca praktiski tajā pašā laikā, kad notika 11. septembra terora akts Ņujorkā(2001), tāpēc daudzi šo filmu palaida garām.

Tikai pēc kāda laika skatītāji pievērsa uzmanību šai filmai, un tā sāka saņemt daudz pozitīvu vērtējumu.

Pēc filmas nobeiguma – skatītājs vēl ilgi sēž pie ekrāna un cenšas saprast, kas tad īsti notikās. Mūzika, sižets un aktieru māksla nospēlēt lomas – te viss ir augstā līmenī.

Leave a Comment