Ko darīt ar savu dzīvi?

systems-thinking

Dzīve ir pārpildīta ar nebeidzamām iespējām, bet, kā izdomāt, kas ir vajadzīgs tieši tev?

Kas būtu jāatceras, domājot par to, kas ar tevi notiks nākotnē :

Tu nevari paredzēt nākotni

Pat tie cilvēki, kuri zina, ko viņi vēlas dzīvē sasniegt, nekad nevar zināt rezultātu, kas no tā visa sanāks. Dzīve nekad nerit pēc plāna, un kamēr citi cilvēki dara tieši to, k ir vēlējušies darīt, tu nevari zināt, ka būsi viens no tiem cilvēkiem. Uzstādi mērķus, dari visu, lai tos sasniegtu, bet nekad neaizmirsti, ka tu nezini, kas no tā visa beigu beigās iznāks.

Samierinies ar diskomfortu

Labākās lietas dzīvē neatrodas rokas stiepiena attālumā. Lai sasniegtu to, ko esi iecerējis, nāksies izrāpties no savas komfora zonas un kādu brīdi atrasties diskomforta zonā.

Mācīties ir grūti, kaut ko izveidot ir grūti, laulība ir grūta – dzīvē ir daudz grūtu lietu, bet tas viss beigās noved pie mūsu sapņu piepildīšanas.

Samierinies ar nenoteiktību

Piemēram, sākot savu biznesu ir jārrēķinās ar to, ka ne viss ritēs pēc plāna. Bet tādēļ nevajag izvairīties no nenoteiktības – tā var palaist garām daudz labu iespēju.

Ja tu iemācies ar to samierināties, tavs iespēju loks paliek vismaz trīs reizes plašāks – tu vari sākt atļauties darīt lietas, par kurām kādreiz nemaz nebūsi aizdomājies.

Pārkāp pāri uzmanības novēršanai un atlikšanai uz vēlāku laiku

Mūsdienās šī ir viena no sastopamākajām problēmām – mēs it kā zinām, kas ir jāizdara, bet tajā pašā laikā pievēršamies blakuslietām, kas novērš no pienākumu pildīšanas. Ar šo darbību palīdzību tu izvairies no diskomforta, bet jāatceras, ka ir jāiemācās sadzīvot ar to.

Iemācies vairāk par savu prātu

Daudzi cilvēki nepamana, ka bailes kontrolē viņus. Ir grūti kontrolēt to, ko dari, ja pats necenties saprast, kāpēc tas vispār notiek. Sava prāta apzināšana palīdzēs vieglāk pārkāpt pāri uzmanības novēršanai un visu darbu atlikšanai uz vēlāku laiku. Iemācoties, kā darbojas tavs prāts, izvairīties no šīm lietām kļūs pavisam viegli.

Vienmēr esi gatavs jaunām iespējām

Ja būsi praktizējis visas iepriekšminētās darbības, tad šai nevajadzētu būt grūtai – tā principā ietver visus iepriekšējos izaicinājumus un palīdzēs tev sasniegt sevis nostādītos mērķus

Avots: lifehacker.com

COMMENTS

  • <cite class="fn">Paņem savu veiksmi: http://bit.ly/2en6QyG</cite>

    Laiks rīkoties, nevis gaidīt. Īpašais Ziemassvētku piedāvājums no lotto brokera: biļetes 52 izlozēm, kuras notiks nākošo 13 nedēļu laikā. Apjomīgas 2600 biļešu paketes cena šai izložu sērijai ar 50% atlaidi ir 274 eiro, tas nozīmē, ka katra biļete, kura spējīga tās īpašniekam ienest sākot no vairākiem simtiem, tūkstošiem līdz pat daudzmiljonu laimestam, maksā tikai 11 centus.
    Protama lieta, ka biļetes joprojām pieejamas pa vienai un mazākās paketēs. Starp citu – reģistrējoties caur šo saiti, vienu biļeti saņemsi pilnīgi bez maksas. Varbūt tieši tā izrādās tava laimīgā?
    Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien. Paņem savu Laimīgo Biļeti jau tagad!

Leave a Comment