6 lietas, kas tev jāzina pirms lāzerepilācijas veikšanas

54166c154028eb9eb3f24b960857ae6a

Ja esi nolēmusi par labu lāzerepilācijai, lai atbrīvotos no nevēlamajiem matiņiem uz mūžīgiem laikiem, tad ieskaties un uzzini ko speciālisti vēlas, lai tu zinātu pirms procedūras!

 

Pārliecinies par to vai meistars darbojas ar tādu lāzerierīci, kas tev ir piemērotākā

Netērē naudu un laiku konsultācijā vai procedūrā, kas tev absolūti nesniegs rezultātus, jo meistars strādā ar tev nepiemērotu iekārtu. Neskatoties uz to, ka mūsdienās lāzerierīces ir ļoti attīstītas, ne vienmēr, tas nozīmē, ka meistari darbojas ar jaunākajām, Piemēram, IPL (Intense Pulsed Light) ierīce rada gaismas starus, ko absorbē tumšā krāsa. Šī ierīce ir ideāli domāta sievietēm, kurām ir gaiša āda un tumšī matiņi, bet pilnībā nederēs sievietēm, kurām ir gaiša āda un gaiši matiņi vai tumša āda un gaiši matiņi. Vai meistara lāzers ir piemērots dažādām ādas krāsām un matiņu krāsām, minot savu gadījumu, var noskaidrot telefoniski.

Lasi vēl: Viņa sajauca šampūnu ar depilācijas krēmu. Iznākums- šausmīgs!

Pāršķir lapu, lai noskaidrotu, kas tev vēl jāzina pirms lāzerepilācijas veikšanas!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close