6 zodiaka zīmes, kurs vismazāk pakļaujas kontrolei un svešai gribai

Dzimšana noteiktā zodiaka zīmē ievērojami ietekmē cilvēka personiskās īpašības. Jo īpaši spilgti tas atspoguļojas personas rīcībā un uzvedībā.

Piederība noteiktai zīmei tādā pašā veidā ietekmē to, cik lielā mērā cilvēks pakļaujas kontrolei. Noteikti zīmju pārstāvji tam galīgi nepadodas un viņi paši ir savu kaprīžu un fantāziju saimnieki.

Lūk, 6 zodiaka zīmes, kuras nevar pieradināt.

 

Auns

Šīs zīmes pārstāvji nespēj atrasties citu cilvēku ietekmē. Pat tad, kad Auni mēģina ieklausīties otra cilvēka viedoklī, viņi to īpaši neņems vērā.

Lasi arī: Psiholoģiskais tests: šajā attēlā atrast apslēptu dzīvnieku spēj tikai 1% cilvēku

Šīs ir spēcīgas personības, kas ir spējīgas patstāvīgi atrast izeju no jebkuras situācijas. Ikvienam Aunam raksturīga iezīme ir neatkarīga lēmumu pieņemšana.

 

Dvīņi

Viena no Dvīņu raksturīgākajām iezīmēm ir noslēpumainība. Viņi runā pārāk maz un ar kuru katru nedalīsies savā viedoklī. Jebkurā situācijā Dvīņi izvairās runāt un atklāt savus plānus. Nekādos apstākļos viņi nezaudēs kontroli, kas bieži liek cilvēkiem aizdomāties, kas ir iemesls šādai Dvīņu noslēpumainībai.

 

Svari

Svari nekad nepakļaujas citu cilvēku vēlmēm. Viņi ir spējīgi funkcionēt patstāvīgi, viņi mēģina dzīvot pilnīgā izolācijā. Svari nav pieraduši runāt par savu privāto dzīvi, ko lielā mērā veicina viņu pašpietiekamības izjūta.

 

Skorpions

Nav iespējams apmānīt Skorpionus, lai kādas metodes arī netiktu pielietotas. Viņu intelektuālās spējas atrodas visaugstākajā līmenī un nepakļaujas nekādām šaubām.

Skorpioni vienmēr zina par ikvienas savas rīcības sekām. Ievērojot paša noteiktās personiskās telpas robežas, Skorpions nekad nevienam neļaus tās pārkāpt.

 

Mežāzis

Jebkuros apstākļos šīs zīmes pārstāvji būs praktiski un mēģinās iepriecināt otru cilvēku. Tomēr nav iespējams viņus piespiest pakļauties. Mežāži pieņem lēmumus patstāvīgi, un jebkādi mēģinājumi to mainīt, noved pie neveiksmes.

Nemēģiniet aptīt Mežāžus ap pirkstu. Apveltīts ar inteliģenci un atjautību, viņš jebkurā gadījumā būs soli priekšā.

 

Strēlnieks

Pat neticamā sirsnība, ko Strēlnieki izrāda attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem, neļaus viņus kontrolēt.

Lasi arī: Ātrs psiholoģiskais tests tiem, kuri ir grūtas izvēlas priekšā. Izvēlieties vienu no kārtīm un uzziniet, kas jums ir jādara

Strēlnieki spēj uzmanīgi ieklausīties sarunu biedrā, taču viņi nekad akli neticēs visam teiktajam. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus vienkārši nav iespējams pakļaut jebkāda veida kontrolei.

 

 

Arī interesanti: Tamāra Globa: 2022. gads šajās piecās zodiaka zīmēs dzimušajiem atnesīs patiesu laimi

 

COMMENTS

 • […] 6 zodiaka zīmes, kurs vismazāk pakļaujas kontrolei un svešai gribai […]

 • […] 6 zodiaka zīmes, kurs vismazāk pakļaujas kontrolei un svešai gribai […]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

  Nemanot tuvojas 18. novembris. 18.novembris ir visas latviešu tautas svētki, jo šajā datumā ir Latvijas dibināšanas gadadiena. Mūsu tautai bija jāmēro ļoti tāls ceļš līdz brīvībai. Ilgus gadsimtus mana tauta tika apspiesta un pazemota. Beidzot mēs esam brīvi. Tālab novērtēsim savas Tēvzemes un tautas brīvību. Leposimies ar savu latvietību un senču varenību. Lūgsim Latvju Dievus par mūsu valsti un tautu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu valstij dabas krāšņumu un mieru, bet mūsu tautai auglību un mīlestību! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas no iebrucējiem un citiem ļaundariem! Lūgsim Laimu, lai Laima sargā mūsu mājas pavardu un sniedz mums materiālu labklājību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas bijis mūsu dzīvēs! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
  Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #Latvija #mīlestība #saticība #miers #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #patriotisms #18.novembris #svētbirzs

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

  Valsts svētku priekšvakarā apdomāsim savu dzīvi. Padomāsim ko labu un ne tik labu aizvadītajā gadā esam veikuši Latvijas labā. Novērtēsim savas rīcības sekas. Šajā svinīgajā laikā piedosim mūsu valdībai – politiķiem, ierēdņiem un alkatīgajiem uzņēmējiem – viņu kļūdas, nepilnības un noziegumus pret tautu. Neviens no mums nav ideāls. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Taču kamēr mēs esam dzīvi, tikmēr mēs esam spējīgi labot pieļautās kļūdas vai arī mazināt kļūdu negatīvās sekas. Iesaku mūsu valdībai ieklausīties manā tautā. Iesaku valdībai nožēlot savas kļūdas un apdomāt, kā vērst situāciju tautai par labu. Šajā laikā atcerēsimies par latvju tautas neaizsargātāko daļu – trūcīgajām un maznodrošinātajām personām. Aizmirsīsim nerimstošo alkatību un negausību. Atbalstīsim grūtībās nonākušos tautiešus. Tikai vienota tauta ir spēks. Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Mēs esam saimnieki savā zemē. Tikai mēs paši varam aizstāvēt savu Tēvzemi – Latviju. Neviens cits kā tikai mēs nenodrošinās mūsu valsts labklājību un drošību. Aizdegsim piecas sveces valsts svētku priekšvakarā. Četras asins sarkanas un vienu baltu. Rotāsim savu namu ar sarkanbaltksarkano karogu. Neaizmirsīsim pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti. Leposimies ar savu latvietību un senču gudrību. Godāsim sentēvu tradīcijas! Novērtēsim brīvību un neatkarību. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, ko mums ir devuši Dievi. Dzīvosim draudzīgi. Būsim vienota tauta mūsu skaistajā zemē. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #Latvija #18.novembris #LatvjuTauta #LatvjuDievi #latvieši #Tēvzeme #patriotisms #svētbirzs

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

  Tuvojas valsts svētki. Šogad 18.novembrī mūsu valsts svinēs 102. jubileju. Šajā laikā mūsu tauta ir pārdzīvojusi ļoti dažādus notikumus gan pozitīvus, gan negatīvus. Neskatoties uz grūtībām, mūsu tauta ir spējusi izdzīvot un pārdzīvot jebkurus dzīves izaicinājumus. Kaut arī šis gads visai pasaulei ir grūts un smags, nenokārsim degunu. Saglabāsim staltu stāju. Ar cerību virzīsimies dzīvē tālāk. Neapstāsimies pie sasniegtā. Turpināsim čakli strādāt, lai vairotu savu, valsts un tautas labklājību. Mīlēsim savu Tēvzemi. Mīlēsim Latviju. Mīlēsim sevi un savu tautu – latvju tautu. Pasaulē jau tā ir daudz ļaunumu, tāpēc šajā svētku laikā domāsim gaišas domas, darīsim labus darbus. Vairosim prieku un laimi. Pateiksimies Latvju Dieviem par mums sniegto dzīvību! Turēsim godā senlatvju spēka zīmes un senču gudrību. Apzināsimies savu brīvību un saglabāsim savu senču ticību. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi svētī Latviju! Lai Latvju Dievi sargā katru no mums! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
  Ar Tēvzemes mīlestību un pacilātību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #Latvija #18.novembris #Tēvzeme #brīvība #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #Pērkons #Laima #Māra #svētbirzs

 • <cite class="fn">Anna</cite>

  Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Leave a Comment