7 pazīmes, ka jums ir lemts palikt tikai kā draugiem!

friends-rachel-and-joey-859482_w1020h450c1cx511cy250

Noteikti esi dzirdējusi atziņu, ka vajag laulāties ar cilvēku, kas ir tavs labākais draugs, bet kā tev šķiet – laulības ar cilvēku, kuram tu esi ļoti pieķērusies un patiesībā mīli tikai kā labāko draugu patiešām izdodas?

Ļoti bieži draudzībai starp sievieti un vīrieti pa vidu maisās arī citas jūtas – seksuāla pievilcība (parasti no vīriešu puses), mīlestība (patrasti no sieviešu puses), utt., taču dīvainā kārtā tas parasti ir vienpusēji un otrs cilvēks. kam tik tiešām ir draudzīgas jūtas notic, ka draudzīgā mīlestība, pieradums un rūpes vienam pret otru ir tā patiesā mīlestība un piekrīt attiecībām. Attiecībām turpinoties, tā otra cilvēka galvu piepilda ģimenes un draugu pozitīvais viedoklis un viņam sāk likties, ka tik tiešām – šim cilvēkam piemīt gandrīz visas īpašības, kas būtu nepieciešamas labai ģimenes dzīvei!

Pieņemsim, ka vīrietis ir iemīlējies, bet sieviete izjūt draudzību, Atklāsmes brīdis parasti ir bildinājums – tu visu dzīvi biji iedomājusies, ka precēsies ar vīrieti, kurā būsi līdz ausīm iemīlējusies un nespēsi iedomāties ne vienu dienu bez viņa, bet šeit nav ne miņas no šīm sajūtām, taču ir pārlieciba, ka dzīve kopā ar šo vīrieti (draugu) būs stabila. Bildinājuma brīdī tu saproti, ka, ja pateiksi “nē”, tad šis vīrietis pazudīs no tavas dzīves, bet, ja teiksi “jā”, tad būsi negodīga pret sevi un viņu…

 

Lasi vēl: Kādas ir tavas sapņu kāzas, balstoties uz tavu Zodiaka zīmi

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt šīs 7 pazīmes, kas norāda, ka jums abiem jāpaliek tikai draugiem!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru